POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [23.09.2023, 14:04:13] • Międzyzdroje

Międzyzdrojanin Janusz Perucki laureatem Medalu Doskonałości w Gotowaniu

Międzyzdrojanin Janusz Perucki laureatem Medalu Doskonałości w Gotowaniu

fot. Organizator

EuroSkills to największy w Europie konkurs edukacyjny związany z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności branżowych, którego uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności w 42 konkurencjach. Nagrodzeni otrzymali medale doskonałości, wśród laureatów jest mieszkaniec Międzyzdrojów Janusz Perucki - jego mistrzowska specjalność to gotowanie.

Konkurs odbywał się od 5 do 9 września na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Amber Expo oraz stadionu Polsat Plus Arena w Gdańsku. Zawodnicy to uczniowie techników, absolwenci szkół branżowych, studenci i młodzi pracownicy. 41 polskich zawodników w 36 konkurencjach (z 42 ogółem) rywalizowało w Gdańsku z reprezentantami pozostałych 31 państw zrzeszonych w WorldSkills Europe o tytuł najlepszego zawodowca w Europie.

EuroSkills Gdańsk 2023 został zorganizowany przez Polską Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w partnerstwie z: WorldSkills Poland, WorldSkills Europe, Miasto Gdańsk i AmberExpo Gdańsk dzięki środkom Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 09:36:51] • [IP: 83.3.210.***]

Gratulacje!

Gość • Poniedziałek [25.09.2023, 07:45:42] • [IP: 83.11.97.**]

Brawo Janek!

Gość • Niedziela [24.09.2023, 23:32:48] • [IP: 37.47.186.***]

Gratulacje i duma ze zdolnego Międzyzdrojanina.Brawo!

Gość • Niedziela [24.09.2023, 15:00:06] • [IP: 122.150.40.***]

Gratulacje! Teraz mozna pokazac w Trzebieszewie jak sie gotuje (nie tylko pierogi).

Gość • Niedziela [24.09.2023, 14:54:37] • [IP: 45.141.1.***]

Brawo Janusz

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■