POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.10.2023, 16:31:11] • Kamień Pomorski

Konkurs oskarżyciela publicznego

Konkurs oskarżyciela publicznego

fot. Policja

W środę (27.09) w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odbyły się eliminacje powiatowe do III Ogólnopolskiego Konkursu dla policjantów – oskarżycieli publicznych. Najlepsi policjanci, którzy wykażą się znajomością Kodeksu wykroczeń, Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, Kodeksu karnego, Kodeksu postępowania karnego czy Prawa o ruchu drogowym zakwalifikują się do etapu wojewódzkiego.

Punktualnie o godzinie 9.00 w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odbyło się uroczyste rozpoczęcie III Ogólnopolskiego Konkursu dla policjantów- oskarżycieli publicznych, etap powiatowy. Organizatorem zawodów na etapie powiatowym był Wydział Prewencji kamieńskiej komendy. Do udziału w zmaganiach wytypowani zostali funkcjonariusze upoważnieni do występowania w charakterze oskarżyciela publicznego przed Wydziałami Karnymi Sądów Rejonowych. Na tym etapie konkursu, uczestnicy musieli się zmierzyć z testem wiedzy składającym się z 40 pytań, które dotyczyły znajomości przepisów prawa. Najlepszą znajomością kodeksów wykazała się sierż. szt. Aleksandra Świderska z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Funkcjonariuszka będzie reprezentować Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim na kolejnym etapie eliminacji wojewódzkich. Życzymy powodzenia.

st.sierż. Katarzyna Jasion


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [02.10.2023, 06:20:44] • [IP: 83.20.248.***]

zgłaszam do konkursu unkcjonariusza z komisariatu m. Międzyzdroje o nazwisku czy pseudonimie" B " który zamontował na ulicy Zwycięstwa kamery do obserwacji osoby niewygodnej dla tzw aktualnej wladzy i ochrania prywatne interesy kolesia w tej nieruchomości. Jednego Pana ze zdjęcia nadal proszę o dostarczenie protokołu z interwencji zgodnego z zapisem. Podkreślam PRAWO TO PRAWO ALE KORUPCJA to w Warszawie ?!

Gość • Poniedziałek [02.10.2023, 02:20:09] • [IP: 37.248.178.***]
j Jak potrzebowałem pomocy to nmnie spławił taki komuch z wolina

Cwaniak z bombą w nosie • Niedziela [01.10.2023, 17:38:16] • [IP: 46.205.137.*]

Gradki Bielenda

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■