POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.05.2026, 17:46:28] • Golczewo

Stwórzmy razem „Lawendowe Zakątki” w Golczewie!

Stwórzmy razem „Lawendowe Zakątki” w Golczewie!

fot. golczewo.pl

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich miłośników zieleni i wspólnego działania! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w nasadzeniach lawendy, dzięki którym wspólnie upiększymy nasze miejskie zakątki.

Kiedy? 16.05 (sobota)
Start: godz. 9:00
Miejsce zbiórki: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (GOKiS)

To nie tylko okazja do zrobienia czegoś dobrego dla naszej okolicy, ale także czas na integrację! Po zakończeniu prac zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne ognisko na plaży miejskiej w Golczewie.

Organizator: Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo

Współorganizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej

Masz pytania? Zadzwoń: 512 786 445.

Do zobaczenia przy sadzeniu! Razem sprawimy, że nasze miasto będzie jeszcze piękniejsze!

Realizacja tego pięknego projektu jest możliwa dzięki programowi SpołecznikNa5!

Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
#PomorzeZachodnie, #PomorzeZachodnieNews, @PomorzeZachodnie, @PomorzeZachodnieNews; @SpołecznikNa5!, @KARRSA, #SpołecznikNa5!, #KARRSA.

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■