POGODA

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [08.04.2024, 09:51:31] • Dziwnów

III bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej

III bieg X edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej odbył się w dniu Międzynarodowego Dnia Sportu. Trasa wyznaczona została na pętli Dziwnów- Międzywodzie – Dziwnów i liczyła około 6,37 km. Rywalizację wygrał Artur Kruszewski (Gostyń) z czasem 26.16. Drugi finiszował Robert Derda (Świnoujście) – 26.59, trzeci Marcin Zych (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 27.41. Najszybszą kobietą została Dorota Kowalska (KB Kamień Pom.) – 30.36, która finiszowała przed Joanną Plesińską (Goleniów)-32.36 i najmłodszą uczestniczką, która do tej pory stanęła na podium Valerią Ostrowską (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) -33.07. Valeria jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Dziwnowie i ma niespełna 13 lat. W konkurencji nordic walking najszybszy był Jarosław Chadaś (Goleniów)- 45.56 przed Andrzejem Karolakiem (Trzebiatów) – 49.38 , na trzecim miejscu zawody ukończył Jerzy Loba (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 1.00.33. Najszybszą „kijkarką” została Dorota Baryła (KS „Wyspa Wolin) -49.28, która na mecie wyprzedziła Irenę Wolf (KB Kamień Pom.)- 51.13 i Joanną Jastrząb (Międzywodzie) – 1.00.23. Zawody ukończyło 42 zawodników. Impreza jest finansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Dziwnowie i Programu „Społecznik na lata 2022-2024” #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik, Społecznik, #KARR. Relacja z zawodów na fb DLB.

M7 – Andrzej Jankowiak –LUKS „Bałtyk” Dziwnów - 38.57

Na kolejne zawody zapraszamy 21 kwietnia . Bieg odbędzie się na trasie Łukęcin – Dziwnówek – Łukęcin. Dystans ok.6680 m , zbiórka na parkingu pomiędzy Dziwnówkiem a Łukęcinem. Zapisy od 9.30, start nordic walking o 9.45; biegaczy o 10.00. Do zobaczenia na trasie.

Jerzy Janawa LUKS „Bałtyk” Dziwnów

komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Środa [10.04.2024, 19:35:20] • [IP: 46.205.205.***]

kwas to sieje jakiś niepoważny gość! to impreza dla wszystkich! każdy może przebiec lub przejść trasę, a robienie burzy przez jednego Pana to jest chore! A co śmieszne on nie miał żadnych pretensji i zgodził sie z decyzją organizatorów. A poza tym nikt nie wiedziałby o zaistniałej sytuacji gdyby ktoś nie zaczął wpisywać komentarz! Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych zawodach DLB z Panem i się pościgamy! Pozdrawiam! Dorota

RP • Wtorek [09.04.2024, 13:42:42] • [IP: 176.221.124.**]

Dlatego powinno się zlikwidować ten" hamowany bieg", bo zawsze będą kwasy.

Gość • Wtorek [09.04.2024, 08:33:14] • [IP: 46.231.58.**]

Jestem zawodniczką NW. Wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy! Już od samego początku Pan biegł i zwracałam mu uwagę, bez skutku! I tak było do mety! Pan kiedyś biegał, Teraz chodzi. I super! Tylko niech idzie, a nie biegnie! Nikt na tych zawodach nie wymaga super techniki, to jest forma zabawy i ruchu, ale są zasady, że na NW nie biegniemy bo to jest marsz!

Gość • Poniedziałek [08.04.2024, 21:32:24] • [IP: 85.219.172.***]

Powinien się przecież jeszcze cieszyć, że mu roweru za karę nie zabraliście.

Gość • Poniedziałek [08.04.2024, 21:25:07] • [IP: 85.219.172.***]

JJ - nie miał pretensji? Na następnych zawodach dopytaj się jego znajomych - biegaczy, bo jego osobiście nie będziesz zapewne długi czas mógł się spytać.

Jerzy Janawa • Poniedziałek [08.04.2024, 18:56:36] • [IP: 78.30.80.***]

Skoro drogi Gościu potrafisz komentować, to dlaczego nie odezwałeś się podczas ogłaszania wyników. Fajnie schować się za przykrywką anonimowości i pyskować, zamiast zabrać głos wtedy, kiedy trzeba było to. .. zabrakło odwagi. Decyzja odnośnie techniki chodu naszego kolegi została podjęta kolegialnie i osoba przesunięta na koniec klasyfikacji nie miała pretensji. Rywalizacja jest ważna, jednak dobra zabawa jest w naszej Lidze ważniejsza. Pozdrawiam Mało Odważnego

Gość • Poniedziałek [08.04.2024, 13:34:49] • [IP: 83.26.233.**]

Wyniki kijkarzy nie powinny być takie. Ten co przyszedł pierwszy został przesunięty na ostatnie miejsce. Powód? Jego przeciwnicy stwierdzili, że źle chodził. Z tego co wiem nie podbiegał, a jego technika może nie jest idealna, ale żeby aż tak? I jeszcze ci mistrzowie patykarstwa. Jak tak można sądzić w swojej sprawie? Ich technika zresztą też do idealnych nie należy. Ja tam mam zresztą złą opinię o tych" miszczach" patykowych. Bo normalni ludzie są normalni. Kiedyś np. spotkałem się z tym, że jeden lider NW zwyzywał jedną dziewczynę, tylko dlatego, że źle chodzi. Dostała aż spazmów.

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Obchodziliśmy Dzień Strażaka, święto, które jest hołdem dla niezwykłej odwagi i poświęcenia tych, którzy codziennie stawiają czoła ogniu i niebezpieczeństwom. Strażacy są nie tylko nieustraszeni w walce z płomieniami, ale także pierwszymi, którzy pojawiają się na miejscach wypadków, katastrof naturalnych i innych ekstremalnych sytuacji. Ich praca to nie tylko zawód, ale misja, którą wykonują z niezachwianą determinacją i odwagą ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■