POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.04.2024, 12:59:16] • Wolin

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie zyska nowy sprzęt sportowy

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie zyska nowy sprzęt sportowy

fot. Organizator

Miło Nam poinformować Państwa, iż dotarły do nas dobre informacje. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego rozstrzygnął nabór wniosków o udzielenie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej, który zakończył się pod koniec lutego br.

Do Powiatu Kamieńskiego trafi wsparcie w kwocie 31.000,00 złotych, które zostanie przeznaczone na zakup sprzętu sportowego do sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie. Całkowita wartość projektu to 62.000,00 złotych.

Dodatkowo wsparciem zostały objęte gminy z terenu powiatu:

- Gmina Golczewo - Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego na kompleksie boisk sportowych Orlik 2012 przy Zespole Szkół Publicznych w Golczewie - Wartość projektu 79.620,78 złotych, w tym dofinansowanie 39.000,00 złotych.
- Gmina Kamień Pomorski - Zakup koszy do koszykówki - rozwój zaplecza sportowo-rekreacyjnego w Gminie Kamień Pomorski - Wartość projektu 20.000,00 złotych, w tym dofinansowanie 10.000,00 złotych.
- Gmina Międzyzdroje - Wymiana oświetlenia płyty boiska na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach - Wartość projektu 270.000,00 złotych, w tym dofinansowanie 100.000,00 złotych.

Gratulujemy.

powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wściekły lis w Lubinie: Ostrzeżenie dla mieszkańców. Na terenie pustostanu przy ulicy Głównej 28, 30 w Lubinie może przebywać wściekły lis. Zgłoszenia od mieszkańców sugerują, że zwierzę wykazuje niepokojące objawy, charakterystyczne dla wścieklizny. Według relacji świadków, lis zaobserwowany na niezamieszkałej posesji wykazuje agresywne zachowanie. Atakuje psa przez siatkę ogrodzeniową, wydając przy tym dziwne, charczące odgłosy. Zwierzę szczerzy zęby i rzuca się na ogrodzenie, próbując dostać się do psa. Co więcej, gdy właściciel psa zbliżył się do miejsca zdarzenia, lis nie wykazał strachu przed człowiekiem. Zamiast tego, ponownie zaatakował ogrodzenie. Brak naturalnego lęku przed ludźmi i agresywne zachowanie to typowe symptomy wścieklizny. Jest to niebezpieczna choroba zakaźna, która może być śmiertelna zarówno dla zwierząt, jak i dla ludzi. W związku z tym incydentem, mieszkańcy okolicznych domów powinni zachować szczególną ostrożność. Zaleca się unikanie kontaktu z dzikimi zwierzętami oraz natychmiastowe zgłoszenie podobnych przypadków odpowiednim służbom ■ Obchodziliśmy Dzień Strażaka, święto, które jest hołdem dla niezwykłej odwagi i poświęcenia tych, którzy codziennie stawiają czoła ogniu i niebezpieczeństwom. Strażacy są nie tylko nieustraszeni w walce z płomieniami, ale także pierwszymi, którzy pojawiają się na miejscach wypadków, katastrof naturalnych i innych ekstremalnych sytuacji. Ich praca to nie tylko zawód, ale misja, którą wykonują z niezachwianą determinacją i odwagą ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■