POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.04.2024, 12:59:16] • Wolin

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie zyska nowy sprzęt sportowy

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie zyska nowy sprzęt sportowy

fot. Organizator

Miło Nam poinformować Państwa, iż dotarły do nas dobre informacje. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego rozstrzygnął nabór wniosków o udzielenie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej, który zakończył się pod koniec lutego br.

Do Powiatu Kamieńskiego trafi wsparcie w kwocie 31.000,00 złotych, które zostanie przeznaczone na zakup sprzętu sportowego do sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie. Całkowita wartość projektu to 62.000,00 złotych.

Dodatkowo wsparciem zostały objęte gminy z terenu powiatu:

- Gmina Golczewo - Modernizacja budynku szatniowo-sanitarnego na kompleksie boisk sportowych Orlik 2012 przy Zespole Szkół Publicznych w Golczewie - Wartość projektu 79.620,78 złotych, w tym dofinansowanie 39.000,00 złotych.
- Gmina Kamień Pomorski - Zakup koszy do koszykówki - rozwój zaplecza sportowo-rekreacyjnego w Gminie Kamień Pomorski - Wartość projektu 20.000,00 złotych, w tym dofinansowanie 10.000,00 złotych.
- Gmina Międzyzdroje - Wymiana oświetlenia płyty boiska na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach - Wartość projektu 270.000,00 złotych, w tym dofinansowanie 100.000,00 złotych.

Gratulujemy.

powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami. ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■