POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.12.2023, 17:12:51] • Międzyzdroje

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”

W sercu zimy, 28 stycznia 2024 roku w całej Polsce odbędzie się największa w Polsce zbiórka publiczna! Około 120 tysięcy wolontariuszy w ponad 1600 Sztabach będzie zbierać pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek, a w Internecie odbywać się będą internetowe zbiórki i aukcje na rzecz Orkiestry!

Cel 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Międzyzdrojskim sztabem # 7351 pokieruje w tym roku pani Beata Kiryluk.

Przyjmujemy gadżety i fanty na licytacje. Każda cegiełka jest na wagę złota- każda pomoc, każde zaangażowanie.

Zapraszam wolontariuszy do rejestracji internetowej iwolontariusz.wosp.org.pl/ oraz do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu 501 665 624- mówi Beata Kiryluk.

Sztab międzyzdrojskiej Wielkiej Orkiestry został utworzony w Międzynarodowym Domu Kultury przy ul. Bohaterów Warszawy 20.

Zapraszamy serdecznie!
Siema!

Biuro Burmistrza Międzyzdrojów


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami. ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■