POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [26.11.2023, 19:00:27] • zachodniopomorskie

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

fot. Organizator

Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze po raz kolejny realizuje projekt w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii", tym razem pod nazwą „Akcja Reanimacja". Projekt „Akcja Reanimacja" to nowatorski projekt edukacyjny, który ma na celu dotarcie do licznej grupy odbiorców, różnych ludzi, kobiet, mężczyzn, dzieci i dorosłych poprzez popularne platformy społecznościowe takie jak TikTok, Facebook i Instagram, które są wspólnym miejscem dla całego społeczeństwa.

Młodzież Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego jest aktywnie zaangażowana w tworzenie treści edukacyjnych, w których są uwzględniane treści jak udzielić pierwszej pomocy, życia członków Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

fot. Organizator

Oprócz treści edukacyjnych i humorystycznych filmików, organizowane będą również konkursy o Pierwszej Pomocy, w których możliwe będzie zgarnięcie nagrody rzeczowej oraz zaproszenie na występ w Mediach Społecznościowych Projektu.

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

fot. Organizator

Nadia Janicka
Członkini projektu


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■