POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.11.2023, 16:13:38] • Wolin

Andrzej Grabowski na Andrzejki w Wolinie

Andrzej Grabowski na Andrzejki w Wolinie

fot. Organizator

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie zaprasza na niesamowity wieczór andrzejkowy z Andrzejem Grabowskim.

• 30.11.2023 r. (czwartek)

• godz. 19:00

• Centrum Słowian i Wikingów Sala pod Czerwonym Gryfem (Recław 37)
Andrzej Grabowski zagrał w wielu polskich produkcjach filmowych i serialach telewizyjnych, skąd dał się poznać szerokiej publiczności.

Aktor znany jest z talentu komediowego, który z chęcią prezentuje w trakcie swoich monologów scenicznych. Usłyszeć w nich można teksty znane i lubiane, ale także nowe, które w dowcipny sposób komentują bieżące wydarzenia. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji, wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

Udział w wydarzeniu jest płatny.  Koszt biletu dla 1 osoby – 50 zł. Bilety można nabyć tylko w siedzibie GCKSTiR w Wolinie  (ul. Zamkowa 23) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00.

Płatność tylko gotówką!

Liczba miejsc jest ograniczona. 

Agnieszka Szwajkowska
Gminne Centrum Kultury, Sportu,
Turystyki i Rekreacji


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [18.11.2023, 08:37:32] • [IP: 46.205.132.***]

Czy dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku bilet będzie za darmo?

Gość • Piątek [17.11.2023, 19:22:08] • [IP: 46.205.136.***]

beda garnki ?

Gość • Piątek [17.11.2023, 17:54:47] • [IP: 77.13.94.***]

Ten i jemu podobni to za kase nawet w Kobylnicy by sie pokazal.Aktor to z niego marny.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■