POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [08.11.2023, 20:18:23] • Polska

Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów przed Świętem Niepodległości

Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów przed Świętem Niepodległości

fot. Organizator

Biedronka stawia interes klientów zawsze na pierwszym miejscu, dlatego w trosce o ich wygodę przedłuża godziny pracy sklepów 9 i 10 listopada. W okresie poprzedzającym Święto Niepodległości przypadające w tym roku w sobotę prawie 3000 placówek sieci będzie otwartych do godziny 23:00 lub dłużej. Tradycyjnie na klientów czekają również wyjątkowe oferty promocyjne na dziesiątki ich ulubionych produktów.

11 listopada sklepy sieci Biedronka będą zamknięte. Dlatego, aby klienci mieli możliwość komfortowego przygotowania się do jednego z największych polskich świąt narodowych placówki Biedronki będzie można odwiedzać niemal do końca dnia w czwartek i w piątek.

W czwa​rtek 9 listopada co najmniej do godz. 23 otwartych będzie 2949 placówek, a w piątek 10 listopada jeszcze więcej bo aż 2970.

Stale udowadniamy, że w naszych sklepach rządzą klienci i ich potrzeby, a nasza praca to dawanie im pełnej satysfakcji na wielu polach: w zakresie zawsze najniższych cen na rynku, oferty w maksymalnie wysokiej jakości a także szerokiej dostępności placówek. Dlatego i tym razem nasze sklepy będą otwarte dłużej niż zwykle, aby każda polska rodzina mogła zaopatrzyć się w niezbędne produkty bez pośpiechu i wygodnie.

Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka

Do komfortu związanego z możliwością odwiedzenia sklepu nawet późnym wieczorem, Biedronka dokłada również w nadchodzących dniach wiele specjalnych okazji zakupowych. Np. jaja Moja Kurka 20 szt. rozmiar M w cenie 0,40 zł za sztukę w promocji 1+1 gratis (9.11), świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo Kraina Mięs aż 49 proc. taniej za 11,99 zł/kg (9-10.11), mięso mielone z łopatki wieprzowej Kraina Mięs 500 g za 5,50 zł w promocji 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją (9-10.11), cukier biały 1 kg różne rodzaje 31 proc. taniej w cenie 3,99 zł przy zakupie pięciu opakowań z kartą MB lub aplikacją (10.11), a także wszystkie duże czekolady Milka w promocji 2+1 gratis (9-10.11). W dniach 9-10.11 cytryny z kartą MB lub aplikacją kupimy aż 55 proc. taniej za 3,99 zł/kg, mandarynki 44 proc. taniej za 4,99 zł/kg, winogrona jasne bezpestkowe 46 proc. taniej za 7,99 zł/kg a pomidory malinowe polskie o 37 proc. taniej za 9,99 zł/kg. W najbliższy czwartek i piątek (9 i 10.11) klienci otrzymają również możliwość potrojenia liczby naklejek przyznawanych w ramach akcji Gang Mocniaków.

Potrajanie będzie miało miejsce każdego dnia, ale tylko w godzinach 20:00-23:30. ​

Więcej ofert promocyjnych jest dostępnych w folderach w sklepach oraz na stronie biedronka.pl.

Lista wszystkich placówek wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się w załączniku. Ponadto szczegółowe informacje o godzinach otwarcia znajdują przy drzwiach poszczególnych sklepów. Wszystkie placówki zostaną ponownie otwarte w poniedziałek 13 listopada, większość od godz. 6:00.

Biuro prasowe sieci Biedronka


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■