POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.10.2023, 21:48:05] • Szczecin

„Przedsiębiorcy, idziemy na wybory” – spot Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie mobilizuje przedsiębiorców, by 15 października poszli na wybory. – Mamy prawo do różnych poglądów, ale ważne jest, by przedsiębiorcy wiedzieli, że w ich rękach również jest odpowiedzialność za losy Polski, za kierunki w jakich zmierza gospodarka i ekonomia. Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach. To jest święto demokracji – mówi Hanna Mojsiuk, prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

15 października 2023 to data, która ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorców. Kierunki gospodarcze kraju na następne lata, wyznaczać będzie ugrupowanie, które będzie w stanie stworzyć przyszły Rząd. Przedsiębiorcy będą współpracować z każdym, kto będzie działał w interesie sektora MŚP i naszych pracowników.

- Każdy głos się liczy, a nasza aktywność w procesie wyborczym może sprawić, że nasze głosy zostaną usłyszane i zrozumiane przez przyszłych liderów. To jest nasza szansa, aby wpłynąć na kształtowanie polityki, która będzie wspierać rozwój biznesów, innowacje i tworzenie nowych miejsc pracy. Niezależnie od naszych indywidualnych przekonań politycznych, udział w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do aktywnego uczestnictwa w wyborach 15 października 2023. Razem możemy wpłynąć na przyszłość naszego kraju i naszych firm – mówi Hanna Mojsiuk, prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie przygotowało spot zachęcający przedsiębiorców do udziału w wyborach.

- Przyszłość jest w naszych rękach. Odpowiedzialny przedsiębiorca, to przedsiębiorca, który bierze udział w wyborach parlamentarnych – mówi Hanna Mojsiuk.

- Demokracja jest świętem, ale przetrwa, gdy będziemy aktywnie uczestniczyć w wyborach. Musimy uczestniczyć w wyborach – mówi wiceprezes Izby Jarosław Tarczyński.

- Przyszłość naszego kraju leży w rękach wszystkich obywateli, w tym przedsiębiorców – dodaje wiceprezes Izby Krzysztof Osiński.

- Wybory to święto demokracji, czas podejmowania decyzji na kolejne lata. Nie zmarnujmy tej szansy i oddajmy głos – dodaje Magdalena Gajdamowicz, sekretarz Izby.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października.

Michał Kaczmarek
Rzecznik Prasowy Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■