POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [22.09.2023, 08:23:48] • Kamień Pomorski

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

20 września Wasze święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji pragniemy życzyć wszystkim przedszkolakom aby ten dzień był pełen uśmiechu, zabaw i miłych niespodzianek.

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

Życzymy Wam również, aby czas spędzony w naszym przedszkolu z koleżankami i kolegami wypełniony był zabawą, przyjaźnią oraz radością płynącą z codziennego odkrywania tajemnic otaczającego świata.

Niech spełniają się Wasze marzenia, zarówno małe jak i te duże. Niech uśmiech zawsze gości na waszych buziach. Bo przecież „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

Już od samego rana w naszym przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka.

Przedszkolaków w Golczewie odwiedzili też goście z życzeniami i słodkim poczęstunkiem Burmistrz Golczewa Pan Maciej Zieliński oraz Pani Dyrektor Monika Kiełbasa, a w Wysokiej Kamieńskiej Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Chłopek oraz Pani Dyrektor Beata Pastryk.

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■