POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [22.09.2023, 08:23:48] • Kamień Pomorski

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

20 września Wasze święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji pragniemy życzyć wszystkim przedszkolakom aby ten dzień był pełen uśmiechu, zabaw i miłych niespodzianek.

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

Życzymy Wam również, aby czas spędzony w naszym przedszkolu z koleżankami i kolegami wypełniony był zabawą, przyjaźnią oraz radością płynącą z codziennego odkrywania tajemnic otaczającego świata.

Niech spełniają się Wasze marzenia, zarówno małe jak i te duże. Niech uśmiech zawsze gości na waszych buziach. Bo przecież „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

Już od samego rana w naszym przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka.

Przedszkolaków w Golczewie odwiedzili też goście z życzeniami i słodkim poczęstunkiem Burmistrz Golczewa Pan Maciej Zieliński oraz Pani Dyrektor Monika Kiełbasa, a w Wysokiej Kamieńskiej Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Chłopek oraz Pani Dyrektor Beata Pastryk.

Dzień Przedszkolaka

fot. golczewo.pl

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■