POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [07.07.2023, 14:51:12] • Gmina Międzyzdroje

Planowane wyłączenia prądu w rejonie Międzyzdroje przez ENEA Operator

7 lipca 2023, Międzyzdroje – ENEA Operator sp. z o.o., jeden z najważniejszych operatorów sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej w Polsce, podał informacje o planowanych wyłączeniach prądu w rejonie Międzyzdroje. Wiadomość została wysłana dnia 7 lipca 2023 o godzinie 14:42.

Zgodnie z komunikatem firmy, przerwy w dostawie energii elektrycznej dotyczyć będą obszaru Dziwnów, a termin wyłączenia to 14 lipca 2023. Wyłączenie prądu zaplanowane jest na godziny od 9:00 do 11:00.

Zakres wyłączeń obejmie następujące adresy w miejscowości Radawka: 200, 202, 204, 208, 241, 242, 243, 256, 257, 260. Mieszkańcy tych adresów powinni przygotować się na tymczasowe braki dostaw energii elektrycznej.

ENEA Operator sp. z o.o. zaznacza, że wyłączenia są konieczne dla przeprowadzenia prac remontowych i modernizacyjnych sieci energetycznej. Celem tych działań jest zapewnienie lepszej jakości dostarczanej energii i minimalizacja ryzyka awarii w przyszłości.

Firma przeprosiła za wszelkie niedogodności związane z planowanymi przerwami w dostawie prądu i zapewniła, że wszystko zostanie zrobione, aby prace zostały wykonane jak najszybciej i z jak najmniejszymi utrudnieniami dla mieszkańców.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat planowanych wyłączeń prądu można znaleźć na oficjalnej stronie ENEA Operator sp. z o.o. pod adresem www.wylaczenia-eneaoperator.pl.

Mieszkańcy obszarów objętych planowanymi wyłączeniami powinni zaplanować ten dzień tak, aby minimalizować ewentualne niedogodności. Może to obejmować naładowanie urządzeń elektronicznych z wyprzedzeniem, zaplanowanie aktywności niezależnych od dostępu do prądu czy przygotowanie alternatywnych źródeł światła.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek Polska będzie pod wpływem dużego cyklonu Niklas, przynoszącego masy wilgotnego powietrza polarnego. Możliwe są zawirowania mas powietrza. To może wywołać silny wiatr, nawet do 100 km/h, a na Bałtyku będzie sztorm. Duże zachmurzenie z opadami mokrego śniegu i deszczu ■ 32 FINAŁ WOŚP I SZTAB #7296 W FUNDACJI „ZOSIA" W KAMIENIU POMORSKIM Zbliża się magiczny czas dobrych uczynków – zima, święta... i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! A ta orkiestra to DOBRA ENERGIA, która jest hasłem Fundacji „Zosia"... dlatego stało się : Fundacja „Zosia" aktywnie przystępuje do świątecznego grania jako jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ■ W niedzielę (12 listopada 2023r.) ok godz. 8.40 w Kamieniu Pomorskim na akwenie Zalewu Kamieńskiego w odległości około 50 metrów od przystani ujawniono dryfujące zwłoki topielca. Były to zwłoki mężczyzny, który był poszukiwany jako osoba zaginiona od 16 października 2023r. ■ Bieg Niepodległości w Świerznie Bieg Niepodległości w Świerznie to coroczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy wszystkich pokoleń gromadzą się, aby świętować niepodległość Polski. Atmosfera jest niezwykle radosna , a uczestnicy biegu niosą ze sobą ducha patriotyzmu. To piękne święto jednoczy społeczność Świerzna, ukazując silne więzi międzypokoleniowe w duchu jedności europejskiej ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■