POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [11.07.2023, 16:02:52] • Kamień Pomorski

Duzi i Mali MIŁOŚNICY SZTUKI ... Kamieński Dom Kultury, ma dla Was fantastyczną propozycję, spędzenia wolnego czasu!

 Duzi i Mali MIŁOŚNICY SZTUKI ... Kamieński Dom Kultury, ma dla Was fantastyczną propozycję, spędzenia wolnego czasu!

fot. Organizator

„MAŁA AKADEMIA SZTUKI" To wakacyjne spotkania z twórczością artystyczną, stworzone specjalnie, z myślą o dzieciach i młodzieży. To doskonała okazja rozwijania myślenia, obserwacji, koncepcji artystycznej.

Na zajęciach będziemy malowali, rysowali, projektowali oraz fotografowali i rzeźbili. Zapoznamy się również z wybranymi zagadnieniami z historii sztuki , dowiemy się jacy artyści inspirowali się naturą i ...wyjdziemy w plener.

Zajęcia poprowadzą dwie artystki ,,z prawdziwego zdarzenia": rzeźbiarka Klaudia Nachumeniuk oraz malarka Nadia Świerczyna-Kwaśniowska.

WAŻNE INFORMACJE:
Są dwa turnusy do wyboru: 1-3.08 lub 22-24.08
Zajęcia w godz. 9:00-12:00
Wiek uczestników: 8 lat +
Płatność: 180zł/turnus

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 663-980-133

Zespół Kamieńskiego Domu Kultury


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: W najbliższym czasie tunel zostanie zamknięty w nocy z czwartku na piątek (16/17 kwietnia). Pomiędzy godz. 22 a 5 naprawiany będzie jeden z wentylatorów. W nocy z piątku na sobotę (17/18 kwietnia) w tunelu będzie obowiązywał ruch wahadłowy. W tym czasie konstrukcja będzie uszczelniana. Jeszcze przed majówką wykonany zostanie przegląd systemów pożarowych w tunelu, więc będzie on zamknięty w godz. 23-5 w nocy z 22 na 23 kwietnia (środa/czwartek). Noc później (czwartek 23/piątek 24 kwietnia) myte będą lampy, a ruch w godz. 22-5.30 będzie wahadłowy. W maju tunel planowo będzie zamknięty w godz. 23-5 dwa razy - w nocy z 8 na 9 maja (piątek/sobota) dokonywane będą pomiary oświetlenia, a w nocy z 11 na 12 maja (czwartek/piątek) będzie przegląd wentylacji. Podczas całkowitego zamknięcia w tunelu dopuszczony będzie ruch autobusów i pojazdów uprzywilejowanych po uprzednim kontakcie z dyspozytorem. Dla kierowców uruchomiony będzie prom na przeprawie Warszów. Bielik odpłynie z Warszowa o godz. 23, o północy, o godz. 1, 2, 3 i 4.30, a z centrum o godz. 23.30, 0.30, 1.30, 2.30, 3.50 i 5. W czasie ruchu wahadłowego w tunelu Bielik będzie w gotowości, a komunikację między wyspami zabezpieczy autobus linii N. ■