POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.04.2023, 21:06:53] • Kamień Pomorski

Osp Jarszewo w zabezpieczeniu meczu Gryf Kamień Pomorski vs. Prawobrzeże Świnoujście

Osp Jarszewo w zabezpieczeniu meczu Gryf Kamień Pomorski vs. Prawobrzeże Świnoujście

fot. OSP Jarszewo

W dniu dzisiejszym drużyny Gryf Kamień Pomorski i Prawobrzeże Świnoujście zmierzyły się ze sobą na boisku w Kamieniu Pomorskim. Podczas tego ważnego wydarzenia sportowego, zabezpieczenie meczu było w rękach Osp Jarszewo.

Osp Jarszewo to jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z bogatą historią i doświadczeniem w zabezpieczaniu różnych imprez i wydarzeń w regionie. W tym przypadku, ochotnicy z Osp Jarszewo pracowali w ścisłej współpracy z organami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo podczas meczu.

Zabezpieczenie meczu Gryf Kamień Pomorski vs. Prawobrzeże Świnoujście wymagało skoordynowanej pracy wielu służb. Osp Jarszewo odpowiadało m.in. za zapewnienie bezpieczeństwa na parkingu, kontrolę dostępu na stadion oraz zapewnienie wsparcia medycznego w razie potrzeby. Ochotnicy z Osp Jarszewo byli gotowi do szybkiej reakcji w przypadku sytuacji kryzysowych i do udzielenia pomocy każdemu, kto jej potrzebował.

Dzięki skoordynowanej pracy Osp Jarszewo oraz innych służb zabezpieczających, mecz przebiegł bez większych incydentów. Wszyscy kibice mogli cieszyć się piękną grą i emocjonującymi momentami na boisku.

Zabezpieczenie takiego ważnego wydarzenia, jak mecz piłki nożnej, wymaga nie tylko doświadczenia i umiejętności, ale również zaangażowania i determinacji. Dzięki pracy ochotników z Osp Jarszewo, kibice mogli cieszyć się bezpiecznym i udanym meczem.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [24.04.2023, 10:52:43] • [IP: 83.11.64.***]

A jaki był wynik meczu?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wściekły lis w Lubinie: Ostrzeżenie dla mieszkańców. Na terenie pustostanu przy ulicy Głównej 28, 30 w Lubinie może przebywać wściekły lis. Zgłoszenia od mieszkańców sugerują, że zwierzę wykazuje niepokojące objawy, charakterystyczne dla wścieklizny. Według relacji świadków, lis zaobserwowany na niezamieszkałej posesji wykazuje agresywne zachowanie. Atakuje psa przez siatkę ogrodzeniową, wydając przy tym dziwne, charczące odgłosy. Zwierzę szczerzy zęby i rzuca się na ogrodzenie, próbując dostać się do psa. Co więcej, gdy właściciel psa zbliżył się do miejsca zdarzenia, lis nie wykazał strachu przed człowiekiem. Zamiast tego, ponownie zaatakował ogrodzenie. Brak naturalnego lęku przed ludźmi i agresywne zachowanie to typowe symptomy wścieklizny. Jest to niebezpieczna choroba zakaźna, która może być śmiertelna zarówno dla zwierząt, jak i dla ludzi. W związku z tym incydentem, mieszkańcy okolicznych domów powinni zachować szczególną ostrożność. Zaleca się unikanie kontaktu z dzikimi zwierzętami oraz natychmiastowe zgłoszenie podobnych przypadków odpowiednim służbom ■ Obchodziliśmy Dzień Strażaka, święto, które jest hołdem dla niezwykłej odwagi i poświęcenia tych, którzy codziennie stawiają czoła ogniu i niebezpieczeństwom. Strażacy są nie tylko nieustraszeni w walce z płomieniami, ale także pierwszymi, którzy pojawiają się na miejscach wypadków, katastrof naturalnych i innych ekstremalnych sytuacji. Ich praca to nie tylko zawód, ale misja, którą wykonują z niezachwianą determinacją i odwagą ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■