POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [03.04.2023, 18:02:40] • Wolin

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Coroczny cykl biegów oraz rywalizacji nordic walking zakończył się na wspólnym spotkaniu podsumowującym zmagania w niedzielę, 2 kwietnia br. na Stadionie Miejskim w Wolinie.

Zakończona przed kilkoma dniami edycja przyniosła rekordy zarówno w wynikach, jak i liczbie uczestników sklasyfikowanych.

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Podczas sześciu spotkań biegaczy i zawodników rywalizujących w nordic walking uzyskaliśmy ponad 500 startów.

Do sklasyfikowania zawodnika, potrzebował on ukończyć każdy z dystansów przynajmniej raz (3 km, 5 km, 7 km), a udało się to aż 107 osobom, co również jest rekordem.

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Podczas niedzielnego spotkania chętni zawodnicy mieli godzinę na pokonanie wybranej przez siebie długości dystansu, następnie nastąpiła ceremonia, podczas której

organizatorzy z UKS Wyspa oraz pani Burmistrz Miasta i Gminy Wolin – Ewa Grzybowska wręczyli statuetki najlepszym zawodnikom, a także medale każdej sklasyfikowanej osobie w cyklu zmagań.
Ogromnie cieszy nas fakt, że popularność Zimowej Ligi Biegowej rośnie z roku na rok i mamy nadzieję na utrzymanie tej tendencji. Do zobaczenia w listopadzie!

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Organizatorzy.
UKS Wyspa, Przystań Morska Wolin, Gmina Wolin

Przystań Morska Wolin


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej 7 kwietnia 2024 r. Taki scenariusz nakreślił w sobotę marszałek Sejmu i lider Polski 2050 Szymon Hołownia ■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■