POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [03.04.2023, 18:02:40] • Wolin

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Coroczny cykl biegów oraz rywalizacji nordic walking zakończył się na wspólnym spotkaniu podsumowującym zmagania w niedzielę, 2 kwietnia br. na Stadionie Miejskim w Wolinie.

Zakończona przed kilkoma dniami edycja przyniosła rekordy zarówno w wynikach, jak i liczbie uczestników sklasyfikowanych.

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Podczas sześciu spotkań biegaczy i zawodników rywalizujących w nordic walking uzyskaliśmy ponad 500 startów.

Do sklasyfikowania zawodnika, potrzebował on ukończyć każdy z dystansów przynajmniej raz (3 km, 5 km, 7 km), a udało się to aż 107 osobom, co również jest rekordem.

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Podczas niedzielnego spotkania chętni zawodnicy mieli godzinę na pokonanie wybranej przez siebie długości dystansu, następnie nastąpiła ceremonia, podczas której

organizatorzy z UKS Wyspa oraz pani Burmistrz Miasta i Gminy Wolin – Ewa Grzybowska wręczyli statuetki najlepszym zawodnikom, a także medale każdej sklasyfikowanej osobie w cyklu zmagań.
Ogromnie cieszy nas fakt, że popularność Zimowej Ligi Biegowej rośnie z roku na rok i mamy nadzieję na utrzymanie tej tendencji. Do zobaczenia w listopadzie!

Zimowa Liga Biegowa 2022/23 dobiegła końca!

fot. Organizator

Organizatorzy.
UKS Wyspa, Przystań Morska Wolin, Gmina Wolin

Przystań Morska Wolin


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■