POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [20.12.2022, 16:15:53] • Gmina Wolin

Strażacy z OSP Kołczewo reanimowali kobietę

Strażacy z OSP Kołczewo reanimowali kobietę

fot. OSP Kołczewo

Z braku wolnej karetki, do pomocy zostali skierowani strażacy z OSP Kołczewo. W Domysłowie doszło do zatrzymania krążenia u kobiety. Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych.

- Po gościnie 10:30 dostaliśmy wezwanie do nagłego zatrzymania krążenia w miejscowości Domysłów, z powodu braku wolnej karetki pogotowia. Po długotrwałej akcji reanimacyjnej kobieta niestety nie przeżyła.

OSP Kołczewo 2x ZRM- czytamy na FB OSP Kołczewo.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■