POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [01.11.2022, 17:50:04] • Kamień Pomorski

Mieszkaniec: Porzucony pojazd powinien zostać usunięty

Mieszkaniec: Porzucony pojazd powinien zostać usunięty

fot. Czytelnik

Mieszkaniec, który napisał do redakcji portalu ikamien.pl, chce zwrócić uwagę służb na porzucony samochód. Pojazd niszczeje i blokuje miejsce, może wkrótce stać się koczowiskiem kloszardów.

- Piszę do państwa o pomoc w sprawie porzuconego auta na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Kolejowej. Zaczął się remont ulicy Piotrkowskiej, miejsc parkingowych jest coraz mniej, a porzucone pojazdy zastawiają miejsce. Auto jest niesprawne, dziurawe, itd. Ma uchylone okno i ewidentnie jest zapomniane przez właściciela.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [02.11.2022, 18:33:16] • [IP: 37.201.118.***]

Nie rozumiem tego artykułu. Czy ofiara nie może pojechać z tym do miasta i wziąć sprawy w swoje ręce?

Gość • Środa [02.11.2022, 17:35:00] • [IP: 77.253.22.**]

Wara od niego stoi i będzie stał

Gość • Środa [02.11.2022, 11:37:42] • [IP: 37.47.151.***]

Ja go mogę wziąć. oczywiście za darmo

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■