POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.10.2021, 13:38:22] • Kamień Pomorski

14 października Dniem Edukacji Narodowej. W czwartek świętują nauczyciele!

14 października Dniem Edukacji Narodowej. W czwartek świętują nauczyciele!

autor: Pixel-Shot( fot. stock.adobe.com/pl )

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej inaczej zwany Dniem Nauczyciela. To święto nie tylko nauczycieli, ale także wszystkich pracowników oświaty.

Święto to jest zazwyczaj uroczyście obchodzone we wszystkich szkołach. Uczniowie dziękują nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie włożone w ich edukację. To także dzień, kiedy nauczyciele otrzymują nagrody za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze.

Ciekawi jesteśmy za co Wy byście podziękowali nauczycielom?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■