POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.08.2021, 15:57:14] • Kamień Pomorski

Roboty bitumiczne będą kontynuowane w Kamieniu Pomorskim

Gmina Kamień Pomorski informuje, że w dniu 9 sierpnia br. będą kontynuowane roboty bitumiczne ulic: Jedności Narodowej, Dworcowej i Zdrojowej w Kamieniu Pomorskim.

Harmonogram prac bitumicznych:
1) 9.08.2021 r. – ul. Jedności Narodowej
2) 10.08.2021 r. – ul. Jedności Narodowej, rondo ul. Dworcowa i odcinek do wjazdu do NETTO ( dojazd do sklepu od ul. Zdrojowej)
3) 11.08.2021 r. – ul. Dworcowa na odcinku od ronda do skrzyżowania z ul. Mieszka I
4) 12.08.2021 r. – ul. Jedności Narodowej
5) 13.08.2021 – ul. Dworcowa na odcinku od sklepu NETTO i ul. Zdrojowa

Prosimy o tymczasowe przestawienie aut z miejsc prowadzenia robót bitumicznych. W miarę postępu prac ulicę będą udostępniane dla ruchu samochodowego. Prosimy o wykazanie zrozumienia i stosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu.

Osoba do kontaktu ze strony Gminy Kamień Pomorski – Tadeusz Konopacki Kierownik Referatu PIGK tel.91 38 23 959, Małgorzata Sikorska Inspektor Referatu PIGK – 91 38 23 969.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, które mogą wyniknąć w toku realizacji prac.

Ola Roszak


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gośćreks • Niedziela [26.02.2023, 15:23:51] • [IP: 83.21.125.**]

to tylko IDIOCI rozkopują wszystkie ulice w KAMIENIU ! jak to wygląda z żadnej strony ni można dojechać do poczty!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■