POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [31.05.2021, 17:19:44] • Międzyzdroje

Czerwiec w Międzyzdrojach- będzie się działo!

Międzyzdroje szykują się na powitanie lata. Szykuje się wiele wspaniałych imprez, na które zapraszamy wszystkich – i międzyzdrojan, naszych sąsiadów oraz turystów.

Czerwiec rozpocznie się Festynem z okazji Dnia Dziecka.

Szykuje się wiele zabaw i atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców. W tym dniu rusza również wystawa malarstwa Izabeli Sak. Dzieła artystki będzie można podziwiać w Międzynarodowym Domu Kultury do 30-go czerwca.

W kolejnych dniach czerwca odbędą się między innymi Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i 56. Międzynarodowy Festiwal Pieśni Chóralnej.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na piękną, słoneczną pogodę i mamy nadzieję, że taką właśnie będziemy mogli cieszyć się w nadchodzących dniach. Do zobaczenia!

Szczegółowy harmonogram imprez:

• 01.06.2021r. – Dzień Dziecka, godz. 14:00 – 17:00, Aleja Gwiazd;

• 01 – 30.06.2021 r. – wystawa malarstwa Izabeli Sak, Międzynarodowy Dom Kultury;

• 5 - 6.06.2021r. – 15 Perła Bałtyku, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Seniorów,

od godz. 10:00, hala sportowa im. A. Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1;

• 09.06.2021 r. – Spotkanie autorskie: Robert Górski, Monika Sobień – Górska, godz. 19:00,
Park Zdrojowy im. Fryderyka Chopina, w razie niepogody sala teatralna MDK;

• 11.06.2021 r. – Koncert kameralny „Saxmania 2021”, godz. 17:00, Międzynarodowy Dom Kultury;

• 12.06.2021 r. – III Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej, godz. 12:00, stadion miejski;

• 14 – 30.06.2021 r. – Książka za 1 zł – letni kiermasz książek, w godzinach otwarcia biblioteki, Miejska Biblioteka Publiczna;

• 16.06.2021 r. – Spotkanie autorskie: Piotr Oleksy pt. „Wyspy odzyskanie czyli opowieści z naszego

archipelagu”, godz. 18:00, Park Zdrojowy im. Fryderyka Chopina, w razie niepogody sala teatralna

MDK;

• 19.06.2021 r. –Noc Muzeów 2021, godz. 19:00, Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego;

• 20 – 25.06.2021r. – 56. Międzynarodowy Festiwal Pieśni Chóralnej, godz. 19:30 – sala teatralna

Międzynarodowy Dom Kultury, koncerty Musica Sacra godz. 16:00 – kościół pw. Św. Piotra Apostoła.

Biuro Burmistrza Gminy Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: W najbliższym czasie tunel zostanie zamknięty w nocy z czwartku na piątek (16/17 kwietnia). Pomiędzy godz. 22 a 5 naprawiany będzie jeden z wentylatorów. W nocy z piątku na sobotę (17/18 kwietnia) w tunelu będzie obowiązywał ruch wahadłowy. W tym czasie konstrukcja będzie uszczelniana. Jeszcze przed majówką wykonany zostanie przegląd systemów pożarowych w tunelu, więc będzie on zamknięty w godz. 23-5 w nocy z 22 na 23 kwietnia (środa/czwartek). Noc później (czwartek 23/piątek 24 kwietnia) myte będą lampy, a ruch w godz. 22-5.30 będzie wahadłowy. W maju tunel planowo będzie zamknięty w godz. 23-5 dwa razy - w nocy z 8 na 9 maja (piątek/sobota) dokonywane będą pomiary oświetlenia, a w nocy z 11 na 12 maja (czwartek/piątek) będzie przegląd wentylacji. Podczas całkowitego zamknięcia w tunelu dopuszczony będzie ruch autobusów i pojazdów uprzywilejowanych po uprzednim kontakcie z dyspozytorem. Dla kierowców uruchomiony będzie prom na przeprawie Warszów. Bielik odpłynie z Warszowa o godz. 23, o północy, o godz. 1, 2, 3 i 4.30, a z centrum o godz. 23.30, 0.30, 1.30, 2.30, 3.50 i 5. W czasie ruchu wahadłowego w tunelu Bielik będzie w gotowości, a komunikację między wyspami zabezpieczy autobus linii N. ■