POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.06.2016, 17:16:44] • Kamień Pomorski

Dzień Dziecka w kamieńskim szpitalu. Najmłodszym pacjentom wręczono pluszaki!

Dzień Dziecka w kamieńskim szpitalu. Najmłodszym pacjentom wręczono pluszaki!

fot. Szpital św. Jerzego

Dzisiejszy dzień jest ważnym świętem w kalendarzu każdego malucha, oraz każdego dorosłego z duszą dziecka. Aby choć troszeczkę umilić pobyt małym pacjentom w naszym szpitalu Dyrektor Szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim podarował mały upominek w postaci misia EMC i łakocia dla każdego dziecka.

Dzieci nie kryły radości! Pluszaki z koszulkami z logo szpitala trafiły w ręce wszystkich małych pacjentów kamieńskiego szpitala.

Dzień Dziecka w kamieńskim szpitalu. Najmłodszym pacjentom wręczono pluszaki!

fot. Szpital św. Jerzego


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Ze względu na odbywający się w Kinie Eva Festiwal Gwiazd, który wymaga przygotowania scenografii, jutrzejszy seans filmu „Minionki” o godzinie 12:00 zostaje odwołany. Zapraszamy do Kina Eva w niedzielę na seanse o godzinie 14:00 oraz 16:00 ■ Załamanie pogody. W regionie już dziś utrzymuje się silny, porywisty wiatr. Synoptycy zapowiadają, że na początku przyszłego tygodnia zrobi się jeszcze chłodniej – temperatura w dzień miejscami spadnie do 12–15°C. Możliwe są opady deszczu oraz silniejsze podmuchy wiatru, dlatego warto zachować ostrożność, szczególnie w pobliżu drzew ■