POGODA

Reklama

Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Wtorek [28.07.2015, 17:47:10] • Region

Trasa S3 zablokowana. 30-kilometrowy korek

Trasa S3 zablokowana. 30-kilometrowy korek

fot. Czytelnik

Trzy osoby zosta³y ranne i trafi³y do szpitala po wypadku do jakiego dosz³o na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. Droga S3 jest zablokowana.

Jad±ca w kierunku Zielonej Góry zwê¿onym odcinkiem trasy S3 kobieta na zapanowa³a nad kierownic± swojego auta, uderzy³a w bariery i w jad±cego z naprzeciwka VW Golfa.

Droga jest zupe³nie zablokowana. Od strony Szczecina korek siêga oko³o 30 kilometrów. Kierowcy musz± siê zatrzymywaæ ju¿ przed Zjazdem na My¶libórz.

Policja kieruje ich na star± trójkê. Jak d³ugo potrwaj± utrudnienie jeszcze nie wiadomo.

2015-07-28, 15:40
Autor: Marek Borowiec

¼ród³o: www.radio.szczecin.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobi³e¶ zdjêcie lub film? Wy¶lij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi³e¶ zdjêcie lub film? Wy¶lij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi³e¶ zdjêcie lub film? Wy¶lij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobi³e¶ zdjêcie lub film? Wy¶lij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarz±d Dróg Miejskich i ¯eglugi w ¦winouj¶ciu - informujemy, ¿e w nocy z 29.04.2026 (¶roda) na 30.04.2026 (czwartek) w godzinach od 22:00 do 05:30 planuje siê wprowadzenie ruchu wahad³owego w tunelu. Powodem wprowadzenia ograniczeñ w ruchu jest ci±g dalszy mycia lamp w tunelu na potrzeby DUT. Prom Bielik na przeprawie Warszów bêdzie w tym czasie w pogotowiu. W przypadku jakichkolwiek zmian bêdziemy informowali na bie¿±co. Szanowni Pasa¿erowie w zwi±zku z powy¿szymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podró¿y z odpowiednim wyprzedzeniem ■ Zak³ad Wodoci±gów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzib± w Dziwnowie uzyska³ dofinansowanie w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczne Wodoci±gi”. Wniosek z³o¿ony przez spó³kê otrzyma³ pozytywn± ocenê komisji konkursowej i znalaz³ siê na li¶cie rankingowej z pe³n± wnioskowan± kwot± wsparcia. Projekt realizowany bêdzie pod nazw± „Woda pod Ochron± – Wzmocnienie Cyberbezpieczeñstwa w ZWiK Dziwnów”. Warto¶æ przedsiêwziêcia wynosi 858 900 z³, a wysoko¶æ dofinansowania ze ¶rodków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiêkszania Odporno¶ci to równie¿ 858 900 z³ ■