POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [01.05.2015, 11:14:04] • Dziwnów

Lekcja patriotyzmu u Zarembiaków

Lekcja patriotyzmu u Zarembiaków

fot. Organizator

Czwartek, 30-04-2015 r. był w Zespole Szkół Społecznych prawdziwą lekcją patriotyzmu. Zarembiacy rozpoczęli happeningiem. Około godziny 11.00 uczniowie gimnazjum i liceum ruszyli na ulice Dziwnowa, aby rozdawać przechodniom wcześniej przygotowane flagi, z hasłem: „Bądź dumny! Wywieś flagę!”. W południe uczniowie mieli okazję oddać swój głos na jednego z kandydatów na prezydenta. Taką możliwość dawała im akcja „Młodzi głosują”.

Zwieńczeniem dnia był apel, który przygotowała klasa I gimnazjum wraz z Panią Ireną Woźniak. Apel mówił m.in. o uchwaleniu konstytucji czy stosunkowo nowym święcie jakim jest Dzień Flagi obchodzony 02-05-2015r.

Lekcja patriotyzmu u Zarembiaków

fot. Organizator

Tym samym po raz kolejny Zarembiacy udowodnili swoje przywiązanie do ojczyzny i udowodnili, że są prawdziwymi, małymi patriotami.

Lekcja patriotyzmu u Zarembiaków

fot. Organizator

Anna Majewska


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [02.05.2015, 07:07:11] • [IP: 46.77.124.**]

Fajne rzeczy robia i w Dziwnowie i Zarembiacy.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nocne utrudnienia w tunelu pod Świną. Ruch wahadłowy z 1 na 2 lipca. ZDMiŻ apeluje do kierowców o uwzględnienie możliwych opóźnień i odpowiednie zaplanowanie podróży. „Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu prac prowadzonych przy oświetleniu przez Generalnego Wykonawcę w związku ze zgłoszeniem gwarancyjnym, w terminie: 01/02.07.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy; W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem.” ■