POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [22.10.2014, 19:53:12] • Golczewo

Szumiące trawy w Golczewie

Szumiące trawy w Golczewie

fot. GOKiS Golczewo

W dniu 21 października została podpisana umowa dotycząca rekultywacji nieczynnego już składowiska odpadów komunalnych w Golczewie. Projekt nosi nazwę „Szumiące trawy na składowiskach CZG R-XXI” i obejmować będzie 13 gmin w tym Gminę Golczewo.

Jest to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 Priorytet II – Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi. Celem rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne jest ograniczenie negatywnego oddziaływania składowiska odpadów na środowisko oraz przywrócenie środowisku gruntów zdegradowanych.

Szumiące trawy w Golczewie

fot. GOKiS Golczewo

Realizacja wnioskowanego projektu pozwoli na wyeliminowanie lub znaczne ograniczenie negatywnego wpływu niezrekultywowanych obiektów na środowisko przyrodnicze. Wdrożenie analizowanego przedsięwzięcia będzie miało szereg pozytywnych efektów zewnętrznych i przyczyni się do wyższego standardu życia mieszkańców oraz poprawy jakości środowiska naturalnego.


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [30.10.2014, 20:03:41] • [IP: 79.184.95.**]

Jo, górnik z kopalni bytom sie pytom: gdzie są te komentarze co je żem tutaj pisoł!

Gość • Piątek [24.10.2014, 15:27:54] • [IP: 77.253.147.***]

Błazenady ciąg dalszy.

Gość • Piątek [24.10.2014, 06:43:09] • [IP: 79.184.15.**]

bu ha ha burmistrz tu burmistrz tam

Gość • Czwartek [23.10.2014, 22:33:50] • [IP: 83.21.199.**]

ludzie nie macie dość już tego burmistrza?

Gość • Czwartek [23.10.2014, 14:04:34] • [IP: 77.253.147.***]

Aby na wysypisku drzewa posadzić projwkt jest potrzebny ? Ciekawa sprawa, kto zarobi, kto strraci ?

Gość • Czwartek [23.10.2014, 10:35:29] • [IP: 83.11.109.**]

wszędzie ten gościu, otwieram ikamień - burmistrz, otwieram lodówkę - burmistrz... !!

Gość • Środa [22.10.2014, 20:56:03] • [IP: 79.184.209.***]

A do trawy potrzebna będzie bibułka.

Gość • Środa [22.10.2014, 20:13:25] • [IP: 83.21.192.**]

Kampania dalej leci.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■