ikamien.pl • Wtorek [15.04.2014, 17:23:27] • Kamień Pomorski
Znicz Wysoka Kamieńska deklasuje rywali

fot. Organizator
Dużyna z Wysokiej Kamieńskiej w ubiegłą sobotę o godzinie 16.00 na boisku w Wyszoborze przystąpiła do drugiej kolejki B -klasowych rozgrywek w grupie pierwszej. Przeciwnikiem była drużyna Zielonych Wyszobór. Boisko na którym grali zawodnicy pozostawiało wiele do życzenia ale mimo to piłkarze z Wysokiej do meczu przystąpili mocno skoncentrowani.
Od pierwszych minut Znicz miał przewagę pod każdym względem piłkarskim. Po pierwszych minutach meczu trener został zmuszony do podjęcia decyzji o zmianie powodem była kontuzja Adama Małyszy zmienikiem okazał się Fabian Majewski, który już w 25 minucie otowrzył wynik spotkania na 1 do 0 dla Znicza. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

fot. Organizator
Druga połowa to bardzo dobra gra Znicza, która nie pozwoliła Zielonym na zbyt wiele. Efektem tej gry była bramka Kacpra Mogilnickiego w 50 minucie po błędzie bramkarza. W 55 minucie wynik na 3-0 poprawił Daniel Wawrzyński. Zieloni z minuty na minutę słabli kolejna bramka pada w 75 minucie strzelcem okazał się Piotr Wójcik. W 85 minucie po zamieszaniu w polu karnym Zielonych zawodnik Znicza został sfaulowany i sędzia spotkania podyktował rzut karny, pewnym strzałem popisuje się Dawid Sandzewicz wynik meczu 5-0. Cieszy postawa drużyny z Wysokiej Kamieńskiej przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być wyższy ale nie można zapomnieć o groźnych akcjach drużyny z Wyszoboru w końcówce pierwszej połowy. Znicz dzięki tej wygranej zrównał się
punktami z liderem (Jastrząb Łosośnica), teraz drużyna ma 2 tygodnie przerwy od rozgrywek ligowych. Następnym przeciwnikiem Znicza jest Muszkieter Trzebiatów mecz odbędzie się w Trzebiatowie 03.05.2014r. o godzinie 11.00 Skład: Marszałek - Rybarczyk - Majewski. D - Walczak - Pawłowski. P (Szabat) – Małysza (Majewski. F) –Mogilnicki- Leśniak- Sandzewicz- Wawrzyński(Wójcik)- Pawłowski. M(Grabolus).
BRAWO chłopaki !! Oby tak dalej. ;))