POGODA

Reklama

Wydarzenia

UMiG w Golczewie • Piątek [06.04.2012, 07:34:13] • Golczewo

Iskra po zwycięstwie nad Spartą Gryfice znowu w grze

Iskra po zwycięstwie nad Spartą Gryfice znowu w grze

fot. Iskra Golczewo

Po remisie w inauguracyjnym meczu z liderem Iną Ińsko i przegranym wyjazdowym spotkaniu w Świnoujściu sytuacja w ligowej tabeli stała się dość skomplikowana. Na szczęście podopieczni Szymona Smerdla pokonali w ostatniej kolejce po bardzo trudnym i dramatycznym meczu Spartę Gryfice.

eszcze na trzy minuty przed zakończeniem spotkania goście sensacyjnie remisowali 2:2. Jednak szczęście uśmiechnęło się do zawodników z Golczewa, a drugą bramkę w tym meczu na wagę trzech punktów zdobył kapitan zespołu Krzysztof Dobrowolski. Warto dodać, że pierwszą bramkę dla zespołu gospodarzy zdobył niezawodny w tej rundzie Sebastian Madej. Golczewianie wrócili, więc z dalekiej podróży. Czy podtrzymają swoje szanse awansu okaże się w najbliższych tygodniach. Podopiecznych Szymona Smerdla czekają teraz bardzo trudne mecze wyjazdowe. Kolejno z Jeziorakiem w Szczecinie, Promieniem w Goleniowie i na zakończenie z Vielgowią ponownie w Szczecinie. W Golczewie zobaczymy ich dopiero 28 kwietnia w meczu z Błękitnymi Stargard. Powodzenia!!!

Swoje rozgrywki rozpoczęli także trampkarze. Pierwsze dwa mecze rozegrali na własnym obiekcie. W środę pokonali Spartę Węgorzyno 4:1, a w piątek ulegli piłkarzom z Dobrej w stosunku 1:3. Kolejny mecz podopieczni Szymona Smerdla rozegrają po przerwie świątecznej z Polonią w Płotach.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■