POGODA

Reklama

Wydarzenia

MOSiK Dziwnów • Poniedziałek [13.02.2012, 09:13:26] • Dziwnów

Dziwnów: III etap Spartakady Sołectw Gminy Dziwnów

W sobotę 11 lutego na Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się trzeci etap Spartakiady Sołectw Gminy Dziwnów. Tym razem drużyny rywalizowały ze sobą grając w piłkę nożną.

Po znakomitej zabawie i zaciętej rywalizacji rozgrywki wygrało Sołectwo Łukęcin. Kolejne miejsca zajęły Sołectwo Dziwnówek, Dziwnów Górny i Międzywodzie. W rywalizacji swojej ekipy nie wystawiło Sołectwo Dziwna oraz Dziwnów Dolny. Ogólna klasyfikacja po trzech etapach rozgrywek plasuje się następująco:
1.Dziwnów Górny 16 pkt.
2.Dziwnówek 14 pkt.
3.Łukęcin 10 pkt.
4.Dziwna 8pkt.
5.Międzywodzie 3 pkt.
6.Dziwnów Dolny 0pkt.
Zapraszamy do udziału w kolejnych rozgrywkach Spartakiady Sołectw.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■