POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [29.11.2025, 11:16:05] • Gmina Golczewo

Bezpłatne znakowanie psów własnościowych na terenie Gminy Golczewo

Bezpłatne znakowanie psów własnościowych na terenie Gminy Golczewo

fot. golczewo.pl

Gmina Golczewo informuje, że trwa akcja bezpłatnego znakowania (czipowania) psów należących do mieszkańców gminy. Zachęcamy wszystkich właścicieli czworonogów do skorzystania z tej możliwości.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu „Nasze Zwierzaki”, finansowanego przy wsparciu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Dlaczego warto zaczipować psa?
– umożliwia jednoznaczną identyfikację właściciela,
– poprawia bezpieczeństwo zwierząt na terenie naszej gminy,
– wspiera odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami.

Kto może skorzystać?
Z programu mogą skorzystać wszyscy właściciele psów zameldowani lub mieszkający na terenie Gminy Golczewo. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Jak skorzystać z programu?
Aby zapisać psa na zabieg znakowania, należy - skontaktować się z Urzędem Miejskim w Golczewie – Referat Ochrony Środowiska.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!
To prosty i skuteczny sposób, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich pupili.

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Ze względu na trudne warunki zimowe występują zmiany w ruchu pociągów, powodowane oblodzeniem sieci trakcyjnej. Obecnie wstrzymany jest ruch na linii kolejowej nr 273 Wrocław – Szczecin na odcinku Kowalów – Szczecin Port Centralny, LK 351 Poznań – Szczecin, na odcinku Stargard – Szczecin Dąbie, na LK401 Świnoujście – Szczecin, na Świnoujście - Szczecin Dąbie oraz na LK404 Szczecinek – Białogard, na odcinku Białogard - Kołobrzeg. Pozostałe linie są przejezdne, jednak pociągi mogą doznawać opóźnień. Podejmowane są wszelkie możliwe działania, aby jak najszybciej przywrócić rozkładową organizację ruchu: pracują ekipy techniczne, dysponowano pociągi sieciowe. Bieżące informacje przekazywane są podróżnym, w miarę możliwości, na peronach oraz m.in. na Portalu Pasażera (www.portalpasazera.pl). Prosimy o sprawdzanie komunikatów ■ Dziś i jutro możliwe są opady marznącego deszczu i mżawki powodujące gołoledź na terenie zachodniopomorskiego - uważajcie na oblodzone chodniki i jezdnie, podróże tylko jeśli to konieczne. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa również przekazuje komunikaty o możliwych marznących opadach i lodowej nawierzchni, szczególnie nocą i nad ranem, co zwiększa ryzyko wypadków i śliskości na trasach do pracy i szkół ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■