POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [16.11.2025, 18:41:25] • Międzyzdroje

Jeździła po Międzyzdrojach bez włączonych świateł. „To cud, że nic się nie stało”

Jeździła po Międzyzdrojach bez włączonych świateł. „To cud, że nic się nie stało”

fot. Czytelnik

W niedzielny wieczór w Międzyzdrojach mieszkanka miasta zauważyła młodą kobietę kierującą ciemnym Hyundaiem, która przez długi odcinek jechała bez włączonych świateł. Mimo sygnałów wysyłanych przez innych kierowców, auto kontynuowało jazdę w całkowitej ciemności.

Wczesne, listopadowe zmierzchy sprawiają, że już po godzinie 17 na drogach panują trudne warunki. Jeden z mieszkańców Międzyzdrojów dostrzegł na ulicach miasta samochód poruszający się bez włączonych świateł. Był to ciemny Hyundai, za którego kierownicą siedziała młoda kobieta.

Jak relacjonuje mieszkaniec, pojazd jechał od Strefy Nadmorskiej, następnie wzdłuż promenady, później kierował się w stronę centrum, cały czas bez oświetlenia. Widząc zagrożenie, postanowił zareagować. Kilkakrotnie mrugał światłami, próbując zwrócić uwagę kierującej.

Jeździła po Międzyzdrojach bez włączonych świateł. „To cud, że nic się nie stało”

fot. Czytelnik

Gdy to nie przyniosło efektu, mieszkaniec próbował podjechać bliżej i przekazać kierującej, że jedzie bez świateł. Jednak kobieta odjechała autem. W środku znajdowali się także młodzi mężczyźni.

Trudno wytłumaczyć takie zachowanie. Jechanie po mieście po zmroku bez włączonych świateł to ogromne zagrożenie zarówno dla samego kierowcy, jak i pieszych czy innych pojazdów.

Wieczory są coraz ciemniejsze, a obowiązek włączenia świateł nie jest kwestią wyboru - to podstawa bezpiecznej jazdy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ENEA Operator zapowiada dwie przerwy w dostawie prądu w powiecie kamieńskim w poniedziałek 17 listopada. Rano bez zasilania będą wybrane adresy przy ulicach Polnej i Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Dłuższa, kilkugodzinna przerwa obejmie miejscowość Żółcino ■ Planowane wyłączenia prądu w Kamieniu Pomorskim. We wtorek 18 listopada w godzinach 15–17 energii pozbawione będą adresy przy ul. Polnej 5 oraz Wolińskiej 50 i 51. Przerwy wynikają z prac prowadzonych przez ENEA Operator ■ 15 listopada br. (sobota) McDonald’s otworzyła 600 restaurację pod złotymi łukami w Polsce. Nowy punkt na mapie znajduje się na wyspie Wolin, przy ul. Gryfitów 33A w Wolinie. W dniu otwarcia na gości czekają niespodzianki i specjalne atrakcje dla całych rodzin, w tym upominki, animacje i konkursy z nagrodami ■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■