POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [22.09.2025, 12:21:26] • Kamień Pomorski

Kulturalny wyjazd do Teatru Współczesnego w Szczecinie

Kulturalny wyjazd do Teatru Współczesnego w Szczecinie

fot. Organizator

Miłośnicy teatru z Kamienia Pomorskiego i okolic mają wyjątkową okazję, by wspólnie wybrać się na spektakl „Dom niespokojnej starości”, który odbędzie się 4 października 2025 roku w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Organizator wyjazdu – Kadek Travel – przygotował atrakcyjną ofertę obejmującą bilet wstępu na przedstawienie oraz przejazd autokarem w dwie strony.

Koszt uczestnictwa to 100 zł od osoby. Autokar wyruszy spod Hali Sportowej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 9 o godzinie 17:15 (zbiórka uczestników o 17:00). Początek spektaklu zaplanowano na godzinę 19:00, a powrót do Kamienia Pomorskiego przewidziany jest około godziny 22:00.

Zapisy prowadzi Kamieński Dom Kultury przy ul. Wolińskiej 9. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami 663 980 133 lub 507 922 645 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 25 września 2025 roku, do godziny 16:00.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [23.09.2025, 11:42:20] • [IP: 83.25.175.**]

A czy ze Świnoujścia też mogą być organizowane takie wyjazdy? Bardzo chętnie skorzystałabym że zorganizowanego wyjazdu do opery, filharmonii czy teatru. Obecnie muszę nocować w hotelu, a to bardzo podnosi koszt.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Chcielibyśmy wraz z mężem podziękować pralni WashPro w Wolinie za ich wielki gest dobroci, za wielką pomoc w wypraniu naszych rzeczy po pożarze w naszym mieszkaniu. W tamtym momencie to był dla nas ogromny dar od losu. To daje nadzieję, że ludzie mają dobre serca. Dziękujemy z całego serca, Aleksandra i Robert, Szczecin ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. podpisał umowę z firmą PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego z Gdańska. Przedmiotem umowy jest opracowanie projektu funkcjonalno-użytkowego (PFU) oraz kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Budowa dostępu lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”. Zakres prac obejmuje także uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji i pozwoleń administracyjnych, które umożliwią rozpoczęcie realizacji inwestycji. Etapy projektu Projekt przewiduje cztery główne etapy: 1. Budowę układu torowego z pełną infrastrukturą kolejową, 2. Budowę układu drogowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą, 3. Budowę pozostałej infrastruktury technicznej, 4. Budowę obiektu odpraw granicznych (SANEPID). W ramach dokumentacji projektanci przygotują m.in.: • dokumentację geologiczno-inżynierską, • kosztorysy prac projektowych i budowlanych, • szczegółowy zakres budowy instalacji energetycznych, wodnych i innych, • projekt układu komunikacyjnego obejmującego: ◦ drogę o długości 2,1 km, ◦ parking buforowy o powierzchni 5 ha, ◦ ciągi pieszo-rowerowe o szerokości 3 m, ◦ rozbudowaną infrastrukturę kolejową: 10 torów w grupie zdawczo-odbiorczej, 3 dodatkowe w grupie przyjazdowo-odjazdowej, tory dojazdowe nr 200 i 201 oraz układ torowy o maksymalnej długości 3,2 km – wraz z trakcją, sterowaniem ruchem i wiaduktami ■ Władze Świnoujścia ogłosiły, że 4 października 2025 będzie „Dniem Świnoujścia” — ważna data w kontekście 80. rocznicy powrotu miasta do Polski oraz 35 lat samorządności. Mieszkańcy będą mieli okazję uczcić historię miasta, uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, rekreacyjnych i okolicznościowych ■