POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [03.09.2025, 18:08:22] • Międzyzdroje

Spotkanie autorskie z Katarzyną Gacek w Międzyzdrojach

Spotkanie autorskie z Katarzyną Gacek w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza mieszkańców i turystów na wyjątkowe spotkanie autorskie z popularną pisarką Katarzyną Gacek. Wydarzenie odbędzie się 8 września 2025 roku (poniedziałek) o godzinie 18:00 w siedzibie biblioteki przy Placu Ratuszowym 1.

Autorka znana jest czytelnikom z wielu powieści kryminalnych i obyczajowych, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród miłośników literatury. Podczas spotkania będzie okazja nie tylko posłuchać opowieści Katarzyny Gacek o pracy twórczej, inspiracjach i kulisach pisania książek, ale także zadać pytania i porozmawiać z pisarką osobiście.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli nabyć książki autorki, w tym m.in. głośne tytuły takie jak „Krew z krwi” czy „Pies ogrodnika”. To doskonała okazja, by zdobyć egzemplarz z autografem i dedykacją.

Na spotkanie wstęp jest wolny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją spędzenia wieczoru w literackiej atmosferze.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■