POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [20.07.2025, 12:14:00] • Międzyzdroje

Gołe sceny w pociągu

Gołe sceny w pociągu

fot. Czytelnik

Przewozy Regionalne stawiają swoich klientów w zawstydzających sytuacjach. W zatłoczonym pociągu niespodziewanie otwierają się drzwi do toalety. Z pasażerem… w środku!

To po prostu skandal, by dopuszczać do użytku toaletę, w której nie działa przycisk zabezpieczający drzwi przed otwarciem z zewnątrz - pisze jeszcze na gorąco nasza Czytelniczka. - Jesteś w środku z gołym tyłkiem i nagle otwierają się drzwi. Korytarz pełen ludzi. Gapią się na twoje opuszczone spodnie. Drzwi są obszerne, ścianki bocznej przy muszli prawie nie ma. Nie ma szans, by się ukryć. Człowiek wstydzi się, że znalazł się w takiej sytuacji… Na korytarzu ktoś może zrobił fotkę.

Wszystko to pod nosem obsługi pociągu, bo wagon z felerną toaletą jest tuż przy ich kabinie. Ktoś te toalety w ogóle sprawdza?- pyta nasza Czytelniczka.

I dlaczego nie są kupowane pociągi z normalnymi kabinami z zamykanymi tradycyjnie drzwiami? - pyta pasażerka. - Są bezpieczniejsze. Ten model pociągu był tańszy? Nikt tego badziewia nie chce kupować tylko my?

Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do przewoźnika. Czekamy na odpowiedź.

Niedzielny pociąg do Świnoujścia wyjechał ze Szczecina o g. 8.08.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Wtorek [22.07.2025, 01:05:16] • [IP: 83.11.5.**]

Toaleta jest dostosowana do obsługi niepełnosprawnych. Tam obok jest wydzielone miejsce dla osób na wózkach.

Gość • Poniedziałek [21.07.2025, 23:39:35] • [IP: 79.186.65.***]

Bo takie czasy że wszystko musi być elektroniczne, czy to zamki czy spłuczki, więcej elektroniki i gdzie tu ekologia.

Gość • Poniedziałek [21.07.2025, 00:27:48] • [IP: 37.109.166.***]

psóć to każdy potrafi a do naprawy nie chętnego itd.

Nygus • Niedziela [20.07.2025, 20:41:19] • [IP: 5.173.174.**]

Widać władze województwa i kolei chcą, by ludzie byli bliżej siebie. W każdej sytuacji. Zawsze.

Gość • Niedziela [20.07.2025, 15:50:07] • [IP: 5.173.196.*]

Goło niewesoło

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■