POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [06.04.2025, 08:52:32] • Świnoujście

Zaginął Piotr Czapla. Trwają poszukiwania

Zaginął Piotr Czapla. Trwają poszukiwania

fot. Policja

Świnoujska Policja prosi o pomoc mieszkańców naszego miasta w poszukiwaniach zaginionego Piotra Czapli. Ostatni kontakt z 53-latkiem miał miejsce 4 kwietnia 2025 roku, około godziny 21:00. Mężczyzna może poruszać się samochodem osobowym marki Nissan Qashqai, koloru srebrnego, o numerach rejestracyjnych FNW 60443.

Zaginiony Piotr Czapla ma około 183 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy, prosty nos. Mężczyzna jest łysy, posiada blizny na szyi, czole oraz nadgarstku lewej ręki. Ostatni raz był widziany w bordowej koszulce, czarnej bluzie z kapturem, czarnej skórzanej kurtce oraz niebieskich jeansowych spodniach. Może mieć na sobie czarne buty marki „POLO”.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu – tel. 47 78 31 511.

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■