POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [07.01.2025, 08:32:51] • Powiat Kamieński

OSP Kertlewo z nowoczesnym systemem alarmowania!

OSP Kertlewo z nowoczesnym systemem alarmowania!

fot. OSP Kretlewo

Nowy Rok 2025 przyniósł długo oczekiwane zmiany w naszej remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kertlewie. 5 stycznia dokonaliśmy wymiany wysłużonego systemu alarmowania typu DSP-50, który w ostatnich miesiącach przestał spełniać nasze wymagania i wielokrotnie zawodził podczas interwencji.

W jego miejsce zamontowano nowoczesny terminal DSP-52L, który charakteryzuje się niezawodnością i wysoką funkcjonalnością. W ramach modernizacji zainstalowano również terminal komórkowy typu DTG-53, a na dachu pojawiła się antena zewnętrzna, która zapewni doskonałą łączność, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

OSP Kertlewo z nowoczesnym systemem alarmowania!

fot. OSP Kretlewo

Nowe wyposażenie znacznie usprawni naszą gotowość bojową oraz zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom Kertlewa i okolic. Inwestycja ta jest krokiem milowym w unowocześnianiu naszej jednostki i dowodem na to, że dbamy o jakość naszych działań ratowniczych.

Z nowym sprzętem i dużą dawką optymizmu, wkraczamy w 2025 rok pełni energii do niesienia pomocy. Życzymy wszystkim strażakom oraz mieszkańcom bezpiecznego roku! 😊

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■