POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [02.12.2024, 21:26:32] • Kamień Pomorski

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy pn. „Pozytywni”

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy pn. „Pozytywni”

fot. Organizator

Dnia 02.12.2024 odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy pn. „Pozytywni” zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Kamieniu Pomorskim pod honorowym patronatem Starosty Kamieńskiego. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim.

Głównym celem konkursu było zwiększenie świadomości młodzieży na temat HIV i AIDS. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów z czterech szkół ponadpodstawowych. Uczestniczki wykazały się dużą wiedzą.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy pn. „Pozytywni”

fot. Organizator

Laureatkami zostały:
1 miejsce – Nikola Gibuła z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach
2 miejsce – Karolina Chimkowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie
3 miejsce – Julia Wach z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy pn. „Pozytywni”

fot. Organizator

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy sukcesów w dalszej nauce. Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia i zaangażowanie dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim. Dziękujemy także pedagogom i nauczycielom wszystkich szkół przygotowujących uczniów do konkursu.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy pn. „Pozytywni”

fot. Organizator

Szczególne podziękowania składamy Staroście Kamieńskiemu za objęcie wydarzenia patronatem honorowym oraz za ufundowanie nagród dla laureatów i uczestników konkursu .

Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia
Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Ramzes III • Wtorek [03.12.2024, 18:28:56] • [IP: 83.23.69.***]

Na 1 zdjęciu 👌 top

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■