POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [25.10.2024, 15:29:15] • Dziwnów

Konsultacje z seniorami

Konsultacje z seniorami

fot. Organizator

Na spotkaniu pracowników urzędu z przedstawicielkami lokalnych seniorów omówiliśmy kluczowe sprawy dotyczące potrzeb osób starszych.

W trakcie konsultacji poruszono tematy związane z poprawą dostępności usług dla osób starszych oraz organizacją wydarzeń dla tej grupy wiekowej. Przedstawicielki seniorów podkreśliły wagę wsparcia w zakresie zdrowia i rekreacji, a także lepszej komunikacji z urzędem. Pełniący funkcję Burmistrza Łukasz Dzioch zobowiązał się do dalszych konsultacji i uwzględnienia zgłoszonych uwag w planach działań miejskich.

www.dziwnow.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Sobota [26.10.2024, 20:56:56] • [IP: 79.186.187.**]

Ola na burmistrza

Gość • Sobota [26.10.2024, 15:36:38] • [IP: 46.205.204.**]

Dopiero teraz?

Gość • Piątek [25.10.2024, 20:04:11] • [IP: 79.186.182.***]

wreszcie ktoś pomyślał o seniorach, klub seniora jest w każdej Gminie oprócz Dziwnowa, nie wspomnę o Radzie Seniorów. Może teraz Gmina sprawdzi się pod tym względzie. Na Dom Kultury seniorzy nie mogą liczyć bo tam dla nich nic nie ma.

Gość • Piątek [25.10.2024, 17:17:51] • [IP: 79.186.71.***]

Kampania burmistrza rozkręca się, wszystkie ręce na pokład, niezapomniano o Żelaznym elektoracie.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■