POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [13.07.2024, 10:26:36] • Gmina Kamień Pomorski

KPPSP Kamień Pomorski - po nawałnicy było ponad 60 interwencji

KPPSP Kamień Pomorski - po nawałnicy było ponad 60 interwencji

fot. KPPSP Kamień Pomorski

Nawałnica, która 10 lipca 2024 r. przeszła nad Powiatem Kamieńskim spowodowała liczne wezwania jednostek straży pożarowej. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim w ciągu 2 godzin odebrało łącznie ponad 60 wezwań.

Zgłaszane interwencje wynikały ze skutków burzy i nawałnicy, były to: usuwanie powalonych drzew z dróg, chodników i budynków oraz wypompowywania wody z zalanych ulic i pomieszczeń.

KPPSP Kamień Pomorski - po nawałnicy było ponad 60 interwencji

fot. KPPSP Kamień Pomorski

Miało miejsce także zdarzenie drogowe - na przejeżdżające samochody spadło drzewo. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

KPPSP Kamień Pomorski - po nawałnicy było ponad 60 interwencji

fot. KPPSP Kamień Pomorski

- Najwięcej zdarzeń odnotowano na terenie gmin Kamień Pomorski, Świerzno, Wolin, Golczewo. Do działań mających za zadanie usuwanie zagrożeń zaangażowano liczne siły i środki Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Wojskowej Straży Pożarnej z terenu powiatu kamieńskiego.

KPPSP Kamień Pomorski - po nawałnicy było ponad 60 interwencji

fot. KPPSP Kamień Pomorski

opracowanie: st. kpt. Michał Wiaderski zdjęcia: PSP,OSP pow. kamieński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■