POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [24.01.2024, 08:49:54] • Kamień Pomorski

Konkurs fotograficzny Aktywne ferie

Konkurs fotograficzny Aktywne ferie

fot. Organizator

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamieniu Pomorskim ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Aktywne ferie” zorganizowany w ramach akcji Bezpieczne Ferie 2024 i skierowany do dzieci w wieku 8-12 lat zamieszkujących na terenie powiatu kamieńskiego.

Celem głównym konkursu jest wzmocnienie świadomości uczestników w zakresie kształtowania własnego zdrowia w kontekście bezpiecznej aktywności fizycznej.

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu przez rodzica/opiekuna prawnego zdjęcia przedstawiającego jego dziecko/podopiecznego w wieku 8-12 lat, w trakcie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych a następnie przesłaniu go drogą e-mailową wraz z wypełnionymi formularzami do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim na adres pz.psse.kamienpomorski@sanepid.gov.pl, w terminie do dnia 29.01.2024 r. włącznie.

Regulamin i załączniki do konkursu www.gov.pl/.../konkurs-fotograficzny-aktywne-ferie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [25.01.2024, 09:56:04] • [IP: 5.173.178.**]

👍

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi w Świnoujściu, przypominamy, że w nocy z 05.03.2026 (czwartek) na 06.03.2026 (piątek) w godzinach od 22:00 do 05:00 planuje się wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu. Powodem wprowadzenia ograniczeń w ruchu są prace serwis pomp, realizowane na wniosek Generalnego Wykonawcy. Prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w tym czasie w pogotowiu. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem ■ 19 lutego 2026 roku Janusz Żmurkiewicz były prezydent Świnoujścia przelał 3 642,00 zł na rachunek Anity Ryfczyńskiej, właścicielki portalu iswinoujscie.pl. Przelew jest skutkiem prawomocnego zakończenia wielowątkowego postępowania sądowego, wszczętego z inicjatywy właścicielki portalu oraz redaktora naczelnego Sławomira Ryfczyńskiego ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■