POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.11.2023, 17:33:58] • Gmina Golczewo

Granty sołeckie 2023 zrealizowane!

Granty sołeckie 2023 zrealizowane!

fot. golczewo.pl

W tegorocznej edycji Konkursu pn. „Granty Sołeckie 2023” ogłoszonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego laureatami zostały Sołectwa Samlino i Wysoka Kamieńska.

W Samlinie doposażono teren rekreacyjny w piłkochwyty i huśtawkę wagową, a w Wysokiej Kamieńskiej powstał chodnik przy placu zabaw na którym zostały postawione kosze na śmieci, stojak na rowery oraz serce na nakrętki. Każdy projekt został dofinansowany dotacją pochodzącą z budżetu województwa zachodniopomorskiego w wysokości 15.000,00 zł.

Granty sołeckie 2023 zrealizowane!

fot. golczewo.pl

- Składam wielkie podziękowania mieszkańcom sołectw za zaangażowanie w realizację projektów, bez którego realizacja projektów nie byłaby możliwa. Szczególne podziękowania składam na ręce Sołtysów, Pani Danucie Bęgowskiej-Major i Panu Robertowi Stefańskiemu za dążenie do rozwoju naszej Gminy i działania na rzecz lokalnej społeczności – powiedział Burmistrz Maciej Zieliński.

Granty sołeckie 2023 zrealizowane!

fot. golczewo.pl

Granty sołeckie 2023 zrealizowane!

fot. golczewo.pl

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami. ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■