POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [13.07.2023, 11:31:41] • Dziwnów

XXI Regaty Unity Line. Żeglarskie zmagania na Bałtyku już w sierpniu!

XXI Regaty Unity Line. Żeglarskie zmagania na Bałtyku już w sierpniu!

fot. Organizator

Na te kilka letnich dni, pasjonaci i pasjonatki żeglarstwa czekają cały rok. A to dlatego, że Regaty Unity Line im. Piotra Waszczenki, to znana i lubiana impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz regatowy – nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Zapisy trwają! Tegoroczna edycja żeglarskiego święta odbędzie się już 11–15.08.2023 r. A dobra informacja jest taka, że wciąż jeszcze można zgłosić się do udziału w zawodach!

Co nas czeka w tym roku? Przede wszystkim, oczywiście, emocjonująca rywalizacja załóg na trasach: Standard (grupy: KWR, ORC, OPEN, SAMOTNICY, OLDTIMER) i Extreme. Jako pierwsze, bo już 11 sierpnia, wystartują ekipy, które mają do pokonania trasę ekstremalną. Co ciekawe, ich zmagania będzie można śledzić z pokładu promu Unity Line, bo początkowy odcinek wyścigu pokrywa się z codzienną trasą jednostek armatora.

Bezpieczne zawody i zmagania na żywo
Nowością, podczas XXI Edycji Regat, będzie nowoczesna satelitarna komunikacja – YB Tracking, która pozwoli na śledzenie pozycji jednostek na morzu w czasie rzeczywistym. Jachty, biorące udział w zawodach, wyposażone zostaną w specjalne urządzenia, tzw. trackery Yellow Brick.

Zapewni to większe bezpieczeństwo załogom. A przy okazji, każdy będzie mógł śledzić zmagania jednostek na żywo, ponieważ ich pozycje zostaną udostępnione zarówno w miasteczku regatowym, jak i na stronie głównej wydarzenia: https://regaty-unityline.pl. Na stronie znajdują się też aktualne informacje dotyczące regat, formularz zgłoszeniowy do zawodów, mapy z podglądem tras czy fotorelacje.

Organizacja? Przy dobrej współpracy to nie problem!
Komandorem regat, niezmiennie od 2019 r., jest Kpt. Paweł Hapanowicz. O oprawę marketingową i gastronomiczną wydarzenia dba sponsor tytularny – Unity Line. Sędzią głównym zawodów jest Wojciech Denderski.

Organizatorem regat jest firma HP Reklama. Partnerami i sponsorami nagród są firmy: Skaut, SailStore i Be Free. Wydarzeniu partnerują również: miasto Świnoujście i gmina Dziwnów.

Oficjalne wyniki wszystkich wyścigów zostaną ogłoszone podczas uroczystej ceremonii zakończenia regat, która rozpocznie się 14.08.2023 r., o godzinie 17:00. Tradycyjnie, Kapituła Honorowa Regat Unity Line wskaże osobę, która wyróżnia się wyjątkowym poszanowaniem zasad fair play.

Pozytywna energia i integracja
Regaty Unity Line to jednak nie tylko zawody, zwycięstwa i odznaczenia! To przede wszystkim wspaniała okazja do spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń i – tak, po prostu – świetnej zabawy. Dobry klimat tej imprezy czuć na każdym kroku. Choćby w takich drobiazgach, jak specjalne pozdrowienia z promów Unity Line dla wszystkich napotkanych na Bałtyku załóg.

To dla tej wspaniałej atmosfery warto wziąć udział w zawodach, kibicować na starcie w Świnoujściu lub na mecie w Dziwnowie albo śledzić wydarzenie na stronach:
https://regaty-unityline.pl
https://www.facebook.com/RegatyUnityLine
https://www.instagram.com/regatyunityline

Przed nami moc emocji na horyzoncie!


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [13.07.2023, 14:49:02] • [IP: 185.53.147.***]

A o koziołkowaniu kukurydziarzy nic nie napiszecie…..?Wiadomo dlaczego, ale inni też by chcieli wiedzieć, co we wiosce się wyprawia

Gość • Czwartek [13.07.2023, 13:09:54] • [IP: 122.150.40.***]

SEZON OGORKOWY - TO JUZ KTORY TYDZIEN?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■