POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [30.01.2022, 09:38:43] • Gmina Świerzno

Strażacy usuwali powalone drzewo w Kaleniu

Strażacy usuwali powalone drzewo w Kaleniu

fot. OSP Świerzno

OSP Świerzno ma za sobą pracowitą noc. Szalejąca wichura powaliła drzewo w miejscowości Kaleń. Informacja pochodzi z FB OSP Świerzno.

Dnia 30.01.2022 roku około godziny 00:40 nasza jednostka została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania KP PSP w Kamieniu Pomorskim do powalonego drzewa w miejscowości Kaleń.

Siły i Środki:
Osp Świerzno (GBARt Man).

Strażacy usuwali powalone drzewo w Kaleniu

fot. OSP Świerzno

Strażacy usuwali powalone drzewo w Kaleniu

fot. OSP Świerzno

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■ Na wyspie Wolin potwierdzono przypadki afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików. Jak informuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim, dodatnie wyniki badań stwierdzono już u kilku zwierząt znalezionych na podmokłych terenach w gminie Wolin. ■