POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.06.2021, 09:40:38] • Dziwnów

Na dziwnowskiej plaży znów mogło dojść do tragedii! 2 mężczyzn nie mogło się wydostać z wody!

Na dziwnowskiej plaży znów mogło dojść do tragedii! 2 mężczyzn nie mogło się wydostać z wody!

fot. Czytelnik

Do kolejnego groźnego zdarzenia doszło na dziwnowskiej plaży. Dwóch mężczyzn weszło do wody. Przez silne prądy i fale mieli spore problemy z samodzielnym wydostaniem się na brzeg. Jeden z nich wyszedł o własnych siłach, a drugiemu musieli pomóc plażowicze i wezwane na miejsce służby.

Na miejsce wezwano strażaków oraz SAR. Do działań ruszyły 3 zastępy strażaków, 2 z JRG - Kamień Pomorski oraz 1 z OSP Dziwnów. Działania na wodzie podjął także SAR. Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że jeden z mężczyzn wyszedł na brzeg o własnych siłach, a następnie oddalił się w nieznanym kierunki. Drugi mężczyzna wydostał się z wody dzięki pomocy plażowiczów. Wymagał on jednak pomocy medycznej.

Strażacy zabezpieczyli poszkodowanego do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 13 czerwca po godzinie 20:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [15.06.2021, 11:50:15] • [IP: 37.47.137.***]

im więcej krytynów się potopi tym mniej ich przyjedzie za rok. Będzie cisza, spokój i porzadek

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 5 lipca 2025r. - w sobotę - od godziny 20:00 zapraszamy na teren "Dziekiej Plaży" na ul. Wilków Morskich na IMPREZĘ przy muzyce granej przez lokalnych i zaproszonych DJ-ów ■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! W porównaniu do roku poprzedniego (2024) nastąpił znaczący wzrost wypadków ( 80%), ofiar śmiertelnych ( 200%), rannych (50%), nietrzeźwych kierujących (15%) ■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! ■ ⚠️ Uwaga! Dziś (23.06) od godz. 16:00 do 23:00 w całym woj. zachodniopomorskim możliwe burze z gradem, intensywny deszcz (do 30 mm), silny wiatr (do 90 km/h). Zachowaj ostrożność! ■ Kierowcy jadący od strony Międzyzdrojów muszą zwrócić szczególną uwagę na oznakowanie na rondzie z DW102. Ruch lokalny z Międzyzdrojów do Świnoujścia odbywa się drogą DZ-10 i dotychczasową DK3. Wyjazd z Międzyzdrojów do Szczecina odbywa się już przez nowy węzeł ■