POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [03.02.2021, 21:24:17] • Warnowo

„Ludzie których kochamy, zostawiają ślady w naszych sercach”

„Ludzie których kochamy, zostawiają ślady w naszych sercach”

fot. Andrzej Ryfczyński / archiwum

Idąc tym śladem w imieniu całej rodziny pragniemy podziękować wszystkim, którzy łączyli się z nami w bólu i żałobie. Przyjaciołom, kolegom z pracy, sąsiadom, bliskim oraz wszystkim tym, którzy razem z nami okazali serca i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku ukochanego Męża, naszego Tatę, Dziadka, Przyjaciela. Jego pomoc tym najbardziej bezbronnym, najmniejszym, najsłabszym, okazała się jego drogą i pasją. To ona definiowała go jako człowieka.

Żal w sercach podpowiada, że to za krótko. Dlatego tak mocno czujemy niedosyt Twojej ziemskiej obecności. Nie mniej jesteśmy pełni nadziei że Śp. Piotr Barański, przyjaciel braci mniejszych, został wezwany do służby u boku św. Franciszka.

Nie umarł ten, kto żyje w sercach wielu, żyć będzie wiecznie.
Serdeczne podziękowania za słowa otuchy i współczucia, pomoc w trudnej dla nas chwili, liczne uczestnictwo na mszy świętej oraz w ceremonii pogrzebowej

Czas to miłość.

Agnieszka Barańska


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Sobota [06.02.2021, 09:55:06] • [IP: 5.173.139.**]

Dziękuję pani burmistrz, ze okazała tyle serca w tak trudnym czasie.

EWA • Czwartek [04.02.2021, 20:30:56] • [IP: 95.160.158.**]

Był pan jak ANIOŁ TO PRAWDA

Kiśka • Czwartek [04.02.2021, 17:40:21] • [IP: 89.174.73.**]

Piękne słowa, jeszcze raz wyrazy współczucia dla Rodziny.

Gość • Czwartek [04.02.2021, 13:10:54] • [IP: 37.47.155.**]

Nie znałam Pana, ale zawsze obdarzam największym szacunkiem takich ludzi jak Pan. Tak przykro kiedy odchodzą Ci, którzy są tu na ziemii najbardziej potrzebni. Zbyt mało mamy tu Aniołów.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ENEA Operator zapowiada dwie przerwy w dostawie prądu w powiecie kamieńskim w poniedziałek 17 listopada. Rano bez zasilania będą wybrane adresy przy ulicach Polnej i Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Dłuższa, kilkugodzinna przerwa obejmie miejscowość Żółcino ■ Planowane wyłączenia prądu w Kamieniu Pomorskim. We wtorek 18 listopada w godzinach 15–17 energii pozbawione będą adresy przy ul. Polnej 5 oraz Wolińskiej 50 i 51. Przerwy wynikają z prac prowadzonych przez ENEA Operator ■ 15 listopada br. (sobota) McDonald’s otworzyła 600 restaurację pod złotymi łukami w Polsce. Nowy punkt na mapie znajduje się na wyspie Wolin, przy ul. Gryfitów 33A w Wolinie. W dniu otwarcia na gości czekają niespodzianki i specjalne atrakcje dla całych rodzin, w tym upominki, animacje i konkursy z nagrodami ■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■