POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [02.12.2020, 10:47:55] • Golczewo

Klamki i włączniki czyszczą codziennie

Klamki i włączniki czyszczą codziennie

autor: snowing12 ( fot. stock.adobe.com/pl )

Urząd Miejski w Golczewie znalazł sposób, by z powodu obostrzeń epidemiologicznych nie wzrosły mu koszty utrzymania czystości. Jak to się robi?

Gminy powiatu kamieńskiego zapytaliśmy o koszty utrzymania czystości w siedzibach ich władz, w związku z pandemią. Dziś: Golczewo.

Burmistrz Golczewa, Maciej Zieliński zapewnia, że koszty utrzymania czystości w Urzędzie nie wzrosły. Jak to się robi?

- Wyznaczono punkt obsługi interesanta zlokalizowany na paterze budynku co oznacza, że interesanci nie przemieszczają się po obiekcie - informuje burmistrz.

Każdy pracownik na swoim stanowisku pracy ma do dyspozycji środki ochrony osobistej, płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

- Utrzymanie porządku zapewnia osoba zatrudniona w Urzędzie Miejski w Golczewie w oparciu o umowę o pracę z zachowaniem wszelkich zasad wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego w ramach obowiązków pracy - przekazał nam burmistrz. - Klamki i włączniki były i są codziennie czyszczone tyle, że w chwili wprowadzenia stanu epidemii używamy do tego środki dezynfekujące, a nie jak dotychczas środki do pielęgnacji powierzchni.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [02.12.2020, 21:49:11] • [IP: 94.254.225.**]

codziennie, to czyści się bez pandemii. Ale rewelacja. Poza tym, jak kupuje płyny odkażające, a nie zwykły ajaks, to chyba mu koszty wzrosły? a poza tym, to burmistrz zajmuje się sprzątaniem?

Gość • Środa [02.12.2020, 14:36:58] • [IP: 83.23.188.**]

a w hotelach trzeba taką dezynfekcję robić kilka razy dziennie

Gość • Środa [02.12.2020, 12:53:38] • [IP: 83.23.222.**]

W prywatnych Firmach to normalne ale już w urzędach państwowych wynalazek na skale Gminy a może i Polski. Koszty nie wzrosły ?! - ale na pewno będą premie za skuteczną walkę z COVIDEM.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ENEA Operator zapowiada dwie przerwy w dostawie prądu w powiecie kamieńskim w poniedziałek 17 listopada. Rano bez zasilania będą wybrane adresy przy ulicach Polnej i Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Dłuższa, kilkugodzinna przerwa obejmie miejscowość Żółcino ■ Planowane wyłączenia prądu w Kamieniu Pomorskim. We wtorek 18 listopada w godzinach 15–17 energii pozbawione będą adresy przy ul. Polnej 5 oraz Wolińskiej 50 i 51. Przerwy wynikają z prac prowadzonych przez ENEA Operator ■ 15 listopada br. (sobota) McDonald’s otworzyła 600 restaurację pod złotymi łukami w Polsce. Nowy punkt na mapie znajduje się na wyspie Wolin, przy ul. Gryfitów 33A w Wolinie. W dniu otwarcia na gości czekają niespodzianki i specjalne atrakcje dla całych rodzin, w tym upominki, animacje i konkursy z nagrodami ■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■