POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [24.10.2020, 14:33:34] • Polska

W ten weekend zmiana czasu. Znów przestawimy zegarki

W ten weekend zmiana czasu. Znów przestawimy zegarki

fot. ikamien.pl

Już w ten weekend nastąpi zmiana czasu. W nocy, z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. To oznacza, że znów będziemy musieli przestawić nasze zegarki. Tym razem przestawimy wskazówki zegara z godziny 3:00 na 2:00. Mamy zatem dobrą wiadomość dla wszystkich śpiochów. Będziecie spać o godzinę dłużej!

Te zmiany najprawdopodobniej najbardziej odczują osoby podróżujące w nocy pociągami. Te staną na godzinę na przymusowy postój.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [25.10.2020, 09:00:35] • [IP: 83.23.143.**]

Zmiana czasu to głupota.

Gość • Niedziela [25.10.2020, 07:30:09] • [IP: 188.146.189.**]

Ja wolę by po południu było jasno, a nie egipskie ciemności. Można coś zrobić, iść na spacer, a tak ciemno. Stracone popołudnie każdego dnia.

Mieszkaniec gminy Wolin • Sobota [24.10.2020, 22:01:15] • [IP: 83.23.188.**]

Nareszcie przedostatni raz, bedziemy miec spokoj.Tyle lat nas meczyli, komuchy i ta niby demokracja.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■