POGODA

Reklama

Wydarzenia

Kamieński Dom Kultury • Poniedziałek [12.10.2009, 08:23:02] • Kamień Pomorski

Przedstawienie Klaun Tomi Show

Przedstawienie Klaun Tomi Show

fot. Kamieński Dom Kultury

Pierwszy bardzo udany występ Tomasza Kubika i Damiana Rodaka ściągnął do sali teatralnej Pałacu Biskupiego aż 70 osób!

Jest to wspaniały debiut, oraz dowód na to, że kamieńska publiczność ciągle poszukuje nowych kulturalnych inspiracji. Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów, aktorzy Pogotowia Teatralnego przekazali w całości (350zł) na budowę skateparku w Kamieniu Pomorskim.

Przedstawienie Klaun Tomi Show

fot. Kamieński Dom Kultury

Osobno pragniemy podziękować panu Arturowi Sprawka z Dziemian na Kaszubach, za finansowe wsparcie budowy skateparku.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [13.10.2009, 09:22:36] • [IP: 83.3.210.***]

burmistrz zamiast sfinansować coś dzieciakom, woli rozdawać jakieś śmieszne nagrody, złote wtęgi, srebrne kłosy, platynowe buty i przygłupawe uśmiechy, WIĘCEJ USIA USIA!!(w końcu żyjemy na ziemiach skąd się to wywodzi!!śmieszne co ma Kamień z Kulturą ludową)

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 14:48:39] • [IP: 83.21.215.***]

Życzę, aby młodzież kamieńska uskładała pieniążki na skatepark. Życzę Wam tego z całego serca!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Ze względu na trudne warunki zimowe występują zmiany w ruchu pociągów, powodowane oblodzeniem sieci trakcyjnej. Obecnie wstrzymany jest ruch na linii kolejowej nr 273 Wrocław – Szczecin na odcinku Kowalów – Szczecin Port Centralny, LK 351 Poznań – Szczecin, na odcinku Stargard – Szczecin Dąbie, na LK401 Świnoujście – Szczecin, na Świnoujście - Szczecin Dąbie oraz na LK404 Szczecinek – Białogard, na odcinku Białogard - Kołobrzeg. Pozostałe linie są przejezdne, jednak pociągi mogą doznawać opóźnień. Podejmowane są wszelkie możliwe działania, aby jak najszybciej przywrócić rozkładową organizację ruchu: pracują ekipy techniczne, dysponowano pociągi sieciowe. Bieżące informacje przekazywane są podróżnym, w miarę możliwości, na peronach oraz m.in. na Portalu Pasażera (www.portalpasazera.pl). Prosimy o sprawdzanie komunikatów ■ Dziś i jutro możliwe są opady marznącego deszczu i mżawki powodujące gołoledź na terenie zachodniopomorskiego - uważajcie na oblodzone chodniki i jezdnie, podróże tylko jeśli to konieczne. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa również przekazuje komunikaty o możliwych marznących opadach i lodowej nawierzchni, szczególnie nocą i nad ranem, co zwiększa ryzyko wypadków i śliskości na trasach do pracy i szkół ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■