POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [20.02.2020, 23:48:43] • Międzyzdroje

Pomóżmy wstać „Trojanowi” przygotowania do zbiórki charytatywnej na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów

Pomóżmy wstać „Trojanowi” przygotowania do zbiórki charytatywnej na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów

fot. Organizator

Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje, przy wsparciu Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka, przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Międzyzdrojach, Międzynarodowym Domem Kultury, zdecydowali się zorganizować zbiórkę charytatywną, z której zebrane środki będą przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów. W wyniku urazu podudzia lewego powikłanego wstrząsem septycznym Krzysztofowi amputowano nogę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jak również do pomocy w organizacji imprezy. Prosimy o przekazywanie darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów, które można wystawić na licytację lub w "loterii fantowej", artykułów do zorganizowania bufetu m.in. naczyń jednorazowych, ciast, soków, kawy, herbaty …). Darowizny przekazywać można do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach lub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach. W organizację zbiórki zaangażowała się już społeczność lokalna, instytucje, szkoły i stowarzyszenia … Loga firm, instytucji, stowarzyszeń, które nas wesprą umieścimy na plakacie informującym o wydarzeniu. Loga proszę przesyłać na adres: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl
Chętnych do współpracy, darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 503687255 (Andżelika Gałecka – Biblioteka), 600964049 (Artur Duszyński - MDK)

Pomóżmy wstać „Trojanowi” przygotowania do zbiórki charytatywnej na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

W programie imprezy planujemy:
- występy kabaretów, zespołów muzycznych, solistów, pokaz tańca towarzyskiego
- pokaz Freestyle football
- kąpiel morsów - „Kurka wodna”- wejście na plażę przy molo – godz. 16:00
- licytacje m.in. koszulki z autografem Kuby Błaszczykowskiego, zaproszenia na spotkanie z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim, piłek z autografami znanych sportowców, vouchera na 25. Festiwal Gwiazd
- tzw. "Loteria fantowa" - każdy los wygrywa
- dobrze zaopatrzony bufet (bigos, zupy, pieczony dzik z kaszą, domowe ciasta, zdrowe przekąski, sałatki, tort, kawa, herbata itp.)
- i inne niespodzianki.

Impreza planowana jest na 18 kwietnia 2020 (sobota) od godz. 1500 w Międzynarodowym Domu Kultury. Korzystanie z wszelkich „atrakcji” podczas imprezy będzie możliwe poprzez wrzucenie do puszki kwestarskiej dobrowolnego datku. Zebrane w ten sposób fundusze będą w całości przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Biblioteka Międzyzdroje


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Piątek [21.02.2020, 16:27:46] • [IP: 37.47.182.**]

oczywiście, że pomożemy. Krzysztof pozdrawiamy ciebie i twoja rodzinę

Kasia • Piątek [21.02.2020, 15:47:48] • [IP: 5.173.136.***]

Pomożemy 🙂

Gość • Piątek [21.02.2020, 14:33:55] • [IP: 91.233.18.***]

Gościu 244.**...twoja empatia poraża... tu nie o biedę chodzi, ale o KOSZT niezbędnej protezy. Stać by cię było na kupno?

Gość • Piątek [21.02.2020, 10:47:56] • [IP: 173.206.244.**]

Troche przesada z tym wsparciem, sa biedniejsi ktorzy potrzebuja pomocy

Gość • Piątek [21.02.2020, 10:11:05] • [IP: 5.174.240.***]

Super sprawa Krzysiu nie jestes SAM jestem pewna ze UDA sie

Kiśka • Piątek [21.02.2020, 09:13:49] • [IP: 89.174.73.**]

Zachęcam do pomocy! Sama też się włączę.

Gość • Piątek [21.02.2020, 08:27:46] • [IP: 83.21.89.***]

Krzysiek, nie jesteś sam.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ENEA Operator zapowiada dwie przerwy w dostawie prądu w powiecie kamieńskim w poniedziałek 17 listopada. Rano bez zasilania będą wybrane adresy przy ulicach Polnej i Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Dłuższa, kilkugodzinna przerwa obejmie miejscowość Żółcino ■ Planowane wyłączenia prądu w Kamieniu Pomorskim. We wtorek 18 listopada w godzinach 15–17 energii pozbawione będą adresy przy ul. Polnej 5 oraz Wolińskiej 50 i 51. Przerwy wynikają z prac prowadzonych przez ENEA Operator ■ 15 listopada br. (sobota) McDonald’s otworzyła 600 restaurację pod złotymi łukami w Polsce. Nowy punkt na mapie znajduje się na wyspie Wolin, przy ul. Gryfitów 33A w Wolinie. W dniu otwarcia na gości czekają niespodzianki i specjalne atrakcje dla całych rodzin, w tym upominki, animacje i konkursy z nagrodami ■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■